Oldal: 167 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.24. 13:06
Szerző: mlaszlo
Városi buszozás kerekesszékkel

Egy kis figyelmesség és jól megszervezett, gondosan tervezett városi közlekedés szükséges ahhoz, hogy a mozgássérültek önállóan is utazhassanak a tömegközlekedési eszközökön. És persze alacsonypadlós, kihajtható rámpájú buszok.

2010. január 1-ig a hazai közlekedési társaságoknak teljesíteniük kell a tömegközlekedés akadálymentesítését. Ez nagy feladat a közlekedési társaságok számára.

A Volánbusz például sajtótájékoztatón adott hírt arról, hogy folyamatosan cserélik a gépkocsiparkot alacsony padlójú buszokra, és minél többet állítanak forgalomba.


Szerintetek ebből lesz nálunk valami? A jelenlegi állapotokat nézve elképzelhetetlennek tartom, hogy valamennyi vonalra kerüljön alacsonypadlós busz és nem csak a BKV-nál, hanem a Volánoknál sem. Felénk jelenleg egyáltalán nem jár menetrend szerint alacsonypadlós busz. Időnként jönnek a régi Neoplanok, de ma már azokat se nagyon látni.

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 20:15
Szerző: LuciFerko
:lol:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 20:14
Szerző: mg
amúgy a sofőröknek gondolom, úgy hiányzott, mint egy falat kenyér :)
vége is van a műsornak, mennek a kocsmába szofisztikált baszogatásokon agyalni a kamera tiszteletére :)

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 20:09
Szerző: mg
miskolcon világosabb van, mint itt? :D

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 20:07
Szerző: centerweb
Most éppen a garázsban lévő álló buszban beszélgetnek, és közben ordít(ott) a Juventus ^^

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 19:50
Szerző: LuciFerko
:lol: :shock:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 19:43
Szerző: centerweb
Váááá ezek mekkorák :D Az előbb beálltak a garázsba, és rájöttek hogy ott van kamera is, aztán odadugták a fejüket meg ilyenek, meg valami bablevesről beszélgettek aztán valaki rákérdezett "ezen van hang?" utána kis csend, majd hosszas gondolkodás és nyomkodás után sikerült kikapcsolniuk :shock:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 18:55
Szerző: SzD
Pasa írta:
SzD írta:Én nem így állítanám be a kamerát, hanem úgy, hogy a szélvédő felé nézzen.
Mondjuk, valahogy így:
http://www.youtube.com/watch?v=jvZ5Qvmp ... annel_page
Igen. :)

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 18:45
Szerző: Pasa
centerweb írta:A buszvezető Juventust hallgat :)
Hát igen, megszűnt a Gold. :hehe:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.06.18. 18:40
Szerző: centerweb
A buszvezető Juventust hallgat :)