Re: K
HozzászólásElküldve:2009.04.06. 11:23
mlaszlo írta:Itt a tavasz, púposodnak a sínekEnnyit a mocskos BKV-ről.
"Megjött a melegebb tavaszi idő, egymás után türemkednek ki a villamossínek Budapesten. Szerdán Angyalföldön a 14-es vonalán szünetelt emiatt a villamosforgalom, csütörtökön pedig az Árpád híd hídfőjénél az 1-es villamos vezetője nézegette tanácstalanul a sínpúpot. Pedig a napi átlaghőmérséklet még csak 13 Celsius fok."
Mi lesz majd nyáron a 30-35 fokban, amikor a napon lesz vagy 40 fok?


