Re: K
HozzászólásElküldve:2009.03.22. 14:37
A miskolci hereverők
http://www.boon.hu/hirek/BORSOD-ABAUJ-Z ... 2-01183085
Már több, mint két éve megvannak ezek a modern, alacsonypadlós buszok de nekem még nem volt velük problémám, de lehet azért mert 1,90 magas vagyok és engem max combon csaphat, e közlekedés biztonság szempontjából elengedhetetlen készülék.
http://www.boon.hu/hirek/BORSOD-ABAUJ-Z ... 2-01183085
Már több, mint két éve megvannak ezek a modern, alacsonypadlós buszok de nekem még nem volt velük problémám, de lehet azért mert 1,90 magas vagyok és engem max combon csaphat, e közlekedés biztonság szempontjából elengedhetetlen készülék.

