Oldal: 174 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.22. 14:37
Szerző: tomee87
A miskolci hereverők :lol: :hehe:

http://www.boon.hu/hirek/BORSOD-ABAUJ-Z ... 2-01183085

Már több, mint két éve megvannak ezek a modern, alacsonypadlós buszok de nekem még nem volt velük problémám, de lehet azért mert 1,90 magas vagyok és engem max combon csaphat, e közlekedés biztonság szempontjából elengedhetetlen készülék. :D

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.18. 20:00
Szerző: Mauro

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.18. 18:51
Szerző: tomee87
Ha már buszpoén :D

Ilyen az, amikor éjfélhez közeledve, a buszsofőr bácsi, a monoton, hangos utastájékoztató dumája helyett, inkább kellemes és hangos muzsikával szórakoztatja (röhögteti) a 3 utasát a végállomás előtt 2 megállóval :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ENQXGWpxy6c

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.18. 17:34
Szerző: djlacee
Kép

A legjobb párbeszéd ma:
-felszáll egy utas:
"Ez olyan mint az ötös?"
-erre a sofőr:
"igen, ez is sárga"
:lol:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.17. 13:17
Szerző: rsite1
De ez csak teszt.

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.16. 23:45
Szerző: tomee87
MikySoft írta:
Pasa írta:
MikySoft írta:törölve általam.
Jujj, de kár, hogy nem láttam. Csak nem a BKV-ról szólt? :fuckyou:

Csak azt, hogy ugyanezt vezeti be a MÁV minden járatán.
Ennyit az egyedülálló színvonalas szolgáltatásról.
http://vonatinfo.mav-start.hu/
A 2 dolog, teljesen más, itt a térkép nem interaktív, a vonatok helyzete nem pontosan jelenik meg, a megállóhelyekre kattintva nem kapunk információt, hogy hány perc és hány másodperc múlva ér oda a következő vonat, nem lehet járatokat ill. megállókat választani, a felület nem érhető el mobiltelefonon/wapon.... és az a minden vonal valójában csak 6 vonal, még a későbbiekben is (jelenleg 1db), a JKV szolgáltatása emiatt egyedülálló és reméljük úttörő is lesz Magyarországon.
Bár szerintem sok közlekedési társaság már most be tudná ezt vezetni, hiszen nem egy cégről lehet tudni, ahol már most rengeteg járműben van GPS (DKV-Debrecen, MVK-Miskolc stb.) csak egy jó számítástechnikai háttér és programozó kéne hozzá.
Azt is hozzá kell tenni, hogy ehhez a JKV-s rendszerhez, Szolnokon jelenleg 8db inteligens GPS-es , hangos utastájékoztatóval ellátott buszmegállótábla is tartozik:
Kép

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.16. 16:30
Szerző: rsite1
Pasa írta:
MikySoft írta:törölve általam.
Jujj, de kár, hogy nem láttam. Csak nem a BKV-ról szólt? :fuckyou:

Csak azt, hogy ugyanezt vezeti be a MÁV minden járatán.
Ennyit az egyedülálló színvonalas szolgáltatásról.

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.16. 01:21
Szerző: Pasa
MikySoft írta:törölve általam.
Jujj, de kár, hogy nem láttam. Csak nem a BKV-ról szólt? :fuckyou:

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.15. 23:17
Szerző: rsite1
törölve általam.

Re: K

HozzászólásElküldve:2009.03.15. 22:36
Szerző: LuciFerko
komoly hallod... fehérváron meg siófokon vajon mikor lesz ilyen?