Re: K
HozzászólásElküldve:2009.02.28. 20:13
Hogy oldoták meg grafiti és vandál problémát?
mlaszlo írta:Mauro írta: Akkor olyan mint a BKV és a MÁV.A járműpark valamivel jobb állapotban van, mint a BKV-nál, de a hozzáállásuk sajnos nem nagyon különbözik