Re: K
HozzászólásElküldve:2009.01.02. 20:35
az az érdekes, hogy alapjában véve a magyarországi közösségi közlekedést zsigerből fikázza mindenki
sokak vesszőparipája a "bezzeg nyugaton" kezdetű mondat. az igazság az, hogy az ilyenek még életükben nem is olvastak arról, miféle is a közösségi közlekedés más országokban. természetesen az alapvető konfortelemek sok helyen messze jobbak, persze logikusabb, összehangoltabb közlekedés jellemző számos országra (általánosítva), de elgondolkodom, aki a vasutat szidja, ismeri-e az amerikai helyzetet például?
amerikában gyakorlatilag pár transzatlanti és persze az elővárosi közlekedésen kívül gyakorlatilag teljesen visszaszorult a vasúti közlekedés! ugyanúgy nehézség lenne megszervezni egy 300km-es utat, mint itthon
sajnos pontosan már nem emlékszem, melyik városról is volt szó, de Hamster blogján/oldalán olvastam pár hete, hogy van város, ahol a helyi villamos 15percnél gyakrabban sosem jár! tény, hogy a közös szakaszon 3-5percenként elmegy egy járat, de ha végállomástól végállomásig utaznál 15percet várnod kell
aztán ottvan ausztrália. bár sokat nem tudok, elég egyértelmű, hogy távolsági közlekedés csupán nyomokban jellemző. mivel általáosított tény, hogy hatalmas távolságok is jellemzőek, magas a gépkocsi arány vagy sokan repkednek
itthon mi is van? jellemzően óránkénti közlekedés fővonalon, számos párhuzamos vonat/busz járat távolsági közlekedésben, budapesten 3-5percenként járó bármi vagy 1:45-ös követéssel metro
ezt csak úgy
sokak vesszőparipája a "bezzeg nyugaton" kezdetű mondat. az igazság az, hogy az ilyenek még életükben nem is olvastak arról, miféle is a közösségi közlekedés más országokban. természetesen az alapvető konfortelemek sok helyen messze jobbak, persze logikusabb, összehangoltabb közlekedés jellemző számos országra (általánosítva), de elgondolkodom, aki a vasutat szidja, ismeri-e az amerikai helyzetet például?
amerikában gyakorlatilag pár transzatlanti és persze az elővárosi közlekedésen kívül gyakorlatilag teljesen visszaszorult a vasúti közlekedés! ugyanúgy nehézség lenne megszervezni egy 300km-es utat, mint itthon
sajnos pontosan már nem emlékszem, melyik városról is volt szó, de Hamster blogján/oldalán olvastam pár hete, hogy van város, ahol a helyi villamos 15percnél gyakrabban sosem jár! tény, hogy a közös szakaszon 3-5percenként elmegy egy járat, de ha végállomástól végállomásig utaznál 15percet várnod kell
aztán ottvan ausztrália. bár sokat nem tudok, elég egyértelmű, hogy távolsági közlekedés csupán nyomokban jellemző. mivel általáosított tény, hogy hatalmas távolságok is jellemzőek, magas a gépkocsi arány vagy sokan repkednek
itthon mi is van? jellemzően óránkénti közlekedés fővonalon, számos párhuzamos vonat/busz járat távolsági közlekedésben, budapesten 3-5percenként járó bármi vagy 1:45-ös követéssel metro
ezt csak úgy