Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.24. 11:59
jeek írta:azért pár vonalon ha megnéznéd, hogy hány ülőhely van egy vasúti szerelvényen és mennyi egy buszon, meg hány busz megy és hány vonat (pl. Szeged-Budapest viszonylatban), azért még a csak félig lévő vonat utasaival is elég nagy gondban lenne a Volán.mg írta:eddig nagy volt a pofád, hogy busszal is el lehet jutni, csak meg kell szervezni és nem nyávogni, ehhez képest a soproni utaddal kapcsolatos kis nyavajgásod csapkodja a biztosítékot...Azért én nem nyavajgok.... Írhatnék az indexnek, meg minden hírportálnak nyavajgást, sírva, hogy nem tudok eljutni szeretteimhez karácsonykor, mert van vonat. De mégse teszem.
Egyébként meg nem vettem észre azt a nagy forgalmat a vasúton tegnap délután (még a vonatok fele sem volt tele), amiért annyian sírtak, hogy nem tudnak utazni, szal fura, nagyon de nagyon. Szerintem pár embernek inkább szereplési vágya volt, minthogy utazási gondja, akiket mutogattak a TV-ben.
http://mav-start.hu/mavstart/jarmuveink ... 3eeb06874a vö. egy másodosztályú kocsi 80 ülőhelyét a busz max. 50 ülőhelyével, és előbbiből nem egyet kötnek a mozdony után