Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2015.10.31. 00:37
Meg nem erősített hírek szerint az új budapesti trolik november 17-én, a főváros születésnapján debütálnak a Hősök terén, és a 79-esre mennek utána egyből.
admin írta:Előfordult már, hogy több volt a taxiköltség, mint a repülés.Ez természetes dolog. Az egy főre eső költséget a fuvardíj tartalmazza. Így lehet pl. az is, hogy a bazi nagy BKV buszon csak 350 forint egy utazás ára.
Pasa írta:Mindkettőre szükség van. Előfordult már, hogy több volt a taxiköltség, mint a repülés.admin írta:Kéne egy reptéri buszos cég, ami a BKK és MÁV árain vinné be a belvárosba az utasokatNem, nem kéne. Van elég taxi.
admin írta:Kéne egy reptéri buszos cég, ami a BKK és MÁV árain vinné be a belvárosba az utasokatNem, nem kéne. Van elég taxi.
Ivoa írta:Az jó, ha nem Ganzok fognak járni, de igazából az 1-es és a 14-es Tátráira is ráférne egy felújítás. Amik az 1-esen vannak eléggé le vannak robbanva. Kicsit nagy lesz a kontraszt majd a CAF-ok és a szakadt Tátrák között.
A 61-es felújított Tátráiból mennek a 19/41-re (meg most készült újabb tizenkét szerelvény, amik most a 14-esen vannak, azokkal egészül ki a budai csapat).
Lényeg: 19/41-en a Ganzok helyett Tátra
19/61 kap a CAF-okból, tehát 19: CAF/Tátra, 41: Tátra, 61: CAF/Tátra.
Emellett nem véletlenül tart a Görgey Artúr utcai felújítás még egy évig, amíg meg nem jönnek az 1-esre a CAF-ok, addig a 14-es kocsijaiból nyerik ki a hosszú 1-esre valót, utána azok mennek Budára.
Csongii írta:A 61-es felújított Tátráiból mennek a 19/41-re (meg most készült újabb tizenkét szerelvény, amik most a 14-esen vannak, azokkal egészül ki a budai csapat).Pasa írta: Mi a fenének egy zöld villamos fölé egy sárga villamos? Brrr...Jaaj, hááááát meee aaaz elmegy bee a Budaa belsejééébeee, meeeg összeköti a delet az éjszakkaaaal.
Amúgy, én sem látom komoly értelmét. Viszont én úgy olvastam az egyik BKK-s cikkben, hogy fog döcögni ott régi villamos, a 41-es és a 19-es a jelenlegi Battyhányi téri megálló helyett tovább fog menni felfelé. Új villamos a 61-es lesz csak itt, ugye.