Oldal: 20 / 31
Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.19. 12:40
Szerző: Milán
admin írta:FANKADELI összes.
Azt én is utálom

Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.19. 12:19
Szerző: markfelt
FANKADELI összes.
Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.17. 23:38
Szerző: Milán
Gringo Sztár

Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.11. 19:25
Szerző: FLaci81
Katy Perry - Firework
Ezt a számot már akkor gyűlöltem, mikor először meghallottam, mondjuk a Last Friday Night se sokkal jobb...
Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.08. 16:20
Szerző: markfelt
Bruno Mars & Adele (Set Fire To The Rain-en kívül)
GRRRRRRRRR!

Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.08. 12:58
Szerző: noartist
Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.04. 12:03
Szerző: csadam
Zoey írta:csadam írta:Rihanna feat. Eminem - Love the way you lie
Bruno Mars - Just the way you are
Egy ideig hanyagolhatnák már ezeket, inkább adjanak le egy kicsit régebbi számokat.
Az elsővel maximálisan egyetértek.
Én az újabb B.E.P. számokat nem bírom elviselni, a Kesha dalokat, és még sorolhatnám, de most ennyi jut eszembe.
Most, hogy előhoztad Kesha-t, a Take it off-ot se adnám le. Még Rihanna - Only Girl-t se, túl sokat adják 1-esek.
Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.04. 11:26
Szerző: Zoey
csadam írta:Rihanna feat. Eminem - Love the way you lie
Bruno Mars - Just the way you are
Egy ideig hanyagolhatnák már ezeket, inkább adjanak le egy kicsit régebbi számokat.
Az elsővel maximálisan egyetértek.
Én az újabb B.E.P. számokat nem bírom elviselni, a Kesha dalokat, és még sorolhatnám, de most ennyi jut eszembe.
Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.03. 22:20
Szerző: csadam
Rihanna feat. Eminem - Love the way you lie
Bruno Mars - Just the way you are
Egy ideig hanyagolhatnák már ezeket, inkább adjanak le egy kicsit régebbi számokat.
Re: Amit soha nem j
HozzászólásElküldve:2011.08.03. 22:13
Szerző: Nightman
Bár tudom hogy a mai igény mit diktál,de megkockáztatnám hogy a hallhatok sirva meneküljenek,de én semmit nem adnék le,amiben szerepel a 3 szo bármelyike: fakk,madafakk,wattafakk..