Az egyik újságban benne volt, hogy az egyik kereskedelmi rádió igazgatója kalóz adónak minősítette a 98.9 MHz-t, később legépelem az egész cikket 
Snake írta:Az mondjuk simán lehet, mivel a térkép alapján nincs túl messze Gödöllő.DWC írta:Valakinek sikerült már elcsípnie vállalható minőségben Bp.-en belül autórádiótól eltérő eszközzel? (Telefon, mp3 lejátszó, zsebrádió..)Mezei tekerős 16ker, az 1ik legerősebb adó.
