Oldal: 194 / 219
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 22:13
Szerző: mg
ropi21 írta:azt hiszem, rájöttem valamire
Jeek valójában gaskó istván 
esetleg a volán / borsod volán tulajdonosa
és így folytatja nem éppen burkolt reklámhadjáratát 
azért már nevetséges, hogy minden hozzászólásnak tartalmaznia kell hogy büdös, mocskos vonatok. mintha nem fogtuk volna fel elsőre
igenis vedd tudomásul, hogy a vonat leprát okoz, utolsó bunkó paraszt vagy, ha felülsz rá, és különben is, befogod a pofád, és amikor a szarrázsúfolt szép tiszta luxusbuszon utazol, még mosolyogsz is hozzá, megértetted?

Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 21:07
Szerző: ropi21
azt hiszem, rájöttem valamire
Jeek valójában gaskó istván

esetleg a volán / borsod volán tulajdonosa
és így folytatja nem éppen burkolt reklámhadjáratát
azért már nevetséges, hogy minden hozzászólásnak tartalmaznia kell hogy büdös, mocskos vonatok. mintha nem fogtuk volna fel elsőre
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 20:11
Szerző: mlaszlo
jeek írta:Ki említette Sátoraljaújhelyt meg Miskolcot? Senki. Ha kell holnap ott vagyok a Balatonon is akár, mocskos vasút nélkül. Sopronba is szeretnék menni két ünnepközt, oda is eljutok, szintén mocskos vonat nélkül. És nem megy el a kedvem az utazástól, sőt inkább meg is jön, hogy nem vonattal kell menni. És nem sírok, hogy jajjjjjjj nem tudok utazni mert nem megy a vonat, hanem megszervezem máshogy.
Azért nem csak a megyeszékhelyek és a nagyobb városok léteznek, rengeteg kisebb település van, ahova nem vagy csak nagyon ritkán jár busz, illetve nem áll meg a távolsági busz. Ezeket sem szabad elfelejteni. Most az nem alternatíva, hogy szálljon át két-három alkalommal az ember és még várjon adott esetben 30-40 perceket az átszállási kapcsolatokra.
De én be is fejezem és inkább nem szólok hozzá ehhez a témához.
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 19:59
Szerző: mg
jeek írta:megszervezem máshogy.
várom javaslatodat az általam felvázolt problémára.
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 19:30
Szerző: djlacee
Sopronba is szeretnék menni két ünnepközt, oda is eljutok, szintén mocskos vonat nélkül
Majd Győrtől vonattal jössz

Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 19:29
Szerző: rsite1
jeek írta:Ki említette Sátoraljaújhelyt meg Miskolcot? Senki.
Például Te, Te, és Te. Baszd meg, te! Olvassál vissza.
jeek írta:És nem sírok, hogy jajjjjjjj nem tudok utazni mert nem megy a vonat, hanem megszervezem máshogy.
Zsóka néni is megszervezi Putnokról az utazását Kocsordra, busszal, max. 1-2 átszálással. Ugye? Nyominger.
Tudom, tudom. Ki van mosva az agyam.
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 19:28
Szerző: djlacee
MikySoft írta:...
oh yeah

Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 19:24
Szerző: tomee87
Ki említette Sátoraljaújhelyt meg Miskolcot? Senki. Ha kell holnap ott vagyok a Balatonon is akár, mocskos vasút nélkül. Sopronba is szeretnék menni két ünnepközt, oda is eljutok, szintén mocskos vonat nélkül. És nem megy el a kedvem az utazástól, sőt inkább meg is jön, hogy nem vonattal kell menni. És nem sírok, hogy jajjjjjjj nem tudok utazni mert nem megy a vonat, hanem megszervezem máshogy.
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 19:20
Szerző: rsite1
Nem kell Jeek-el vitatkozni. Ti csak műveletlen parasztok vagytok, akik még azt sem tudják, hogy Magyarországnak
2 azaz kettő települése van: Miskolc, és Sátoraljaújhely. Tanuljatok még! Hajrá Jeek.
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.19. 18:48
Szerző: mg
Ugyanezt ajánlom a tisztelt közlekedésmérnök cikkírónak is.