Hallgatni attól azt is lehet!
Meg nem is azt mondtam, hogy miért nem adtak már ki sajtóközleményt... 
PooLee írta:Akármi is a helyzet, eléggé csendben vannak az ügyben (például Facebookon).Nemrég indult el, nyilván tesztüzem.
