Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.15. 00:44
gaskó amúgy meg nyilván simán szeret szerepelni meg játszani a janit, valószínűleg <-> ilyen kicsi van neki 
MikySoft írta:Akkor is folytatják a vasutasok a sztrájkot, ha teljesítik követeléseiket - mondja Gaskó István.ez úgy hülye, ahogy van
Szerintetek ez normális? Még egy ekkora mocskos lapátfejű majmot nem láttam.
Kétségtelenül emelik viszont a RailJetek a szolgáltatás színvonalát Győr, Bécs felé. És mivel az innen kikerülő, magyar viszonyok között jó minőségűnek számító nemzetközi vagonok Békéscsaba és Románia felé járnak majd, sőt ellentételezésként a románok is minőségi kocsikat küldenek hozzánk, keleten is javul a minőség.már ha nem sztrájkolnak... sztrájk miatt negyed órát csúszott a premier is
jeek írta:...nem kérem, hogy szeressed. télleg. szíved joga!