Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.03. 11:26
OFF



MikySoft írta:no, a konzervatív se azt jelenti, hogy a szar működésképtelent kell fenntartanijeek írta:Nyíregyháza - Miskolc távolsági személyvonaton ülök. Fütés nincs, a leheletem is látszik, de nem baj azért szeressük a vasútat, mert az jó.... :evil:Az hát. Megoldás: degradáljuk le, majd szüntessük meg. Igaz Jeek? Igazi vérmagyar(?) liberális hozzáállás.
jeek írta: Na de a buszközlekedést külön cégek csinálják az országban és ott úgy kell nézni a dolgokat, de a vasútat egy cég csinálja mindenhol, aki nem mindenhol azonos szintű szolgáltatást nyújt ugyanazért a pénzért és ez a felháborító.De akkor ne általánosítsunk, hogy a buszközlekedés jobb mint a vasút. Ez lehet, hogy abban a térségben igaz, de máshol közel sem biztos. Egyébként a távolsági buszokért is mindenütt ugyanannyit kell fizetni (pl. 20 km jegy ugyanannyi a Balaton volánnál, mint a Volánbusznál), de mégis előfordulhat szolgáltatási szint különbség.
jeek írta:Nyíregyháza - Miskolc távolsági személyvonaton ülök. Fütés nincs, a leheletem is látszik, de nem baj azért szeressük a vasútat, mert az jó.... :evil:Az hát. Megoldás: degradáljuk le, majd szüntessük meg. Igaz Jeek? Igazi vérmagyar(?) liberális hozzáállás.
jeek írta:de milyen már ez??? Én ragadtam ott fehérváron éjjel, nem kívánom senkinek mert (legalábbis akkor ~3 éve) 0 volt a közbiztonságLuciFerko írta:Székesfehérvárról Enyingre 20:15-kor, még Enyingről Székesfehérvárra 17:30-kor indul az utolsó busz. No comment....Detto u.ez a vonat is. Sátoraljaújhelyről Miskolcra az utolsó 19:49-kor, Miskolcról Sátoraljaújhelyre az utolsó 20:39-kor.
mg írta: egyébként Budapest viszonylatban az IC-t szeretem.No én meg pont az IC-t nem szeretem, de nem azért mert szar meg minden, hanem azért mert a SEMMI-ért elkérnek félezer Ft pluszt az amúgy is drága jegyár mellé. Jah, h biztos, hogy lesz ülőhelyem.... persze, távolsági buszon is biztos lesz, csak ott én döntöm el ki mellé ülök le, mert nem az adott ülésre szól a hely és még plusz költséget sem kérnek el érte. Na meg mi még extra az IC-n? Büfékocsi? Jah 200-300Ft-os kávéval, 500-600Ft-os fél literes üditővel, na erről is ennyit.
jeek írta:amúgy vannak errefele is ilyenek, de a cuccokat benne csak nézni szabad, utas dolga egy helyben, csendben ülve utaznimg írta: node viszont jött már rám hugyozhatnék Szeged-Pécs gyorsbuszon... nem kívánom senkinekArrafelé nincs WC távolsági gyorsbuszon?Errefelé az a minimum.... A melegital automata, az olvasólámpa stb. az már az extra
De múltkor pl. emeletes, társalgóval ellátott busz közlekedett Miskolc-Kecskemét között, na az nem semmi volt.