Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.02. 13:14
jeek írta:egyes buszokon zárják, mer' szaghatásilag előfordulhat, hogy megsínyli az utazóközönség a használatátmg írta: node viszont jött már rám hugyozhatnék Szeged-Pécs gyorsbuszon... nem kívánom senkinekArrafelé nincs WC távolsági gyorsbuszon?Errefelé az a minimum.... A melegital automata, az olvasólámpa stb. az már az extra
egyébként Budapest viszonylatban az IC-t szeretem.
nomeg Kistelek-Szeged közt is jártam sokat vonattal, amikor a Szegedre bevezető utat javították és annyi esze nem volt némelyik sofőrnek, hogy kerüljön, helyette inkább egy órán keresztül araszolt be a városba, és amikor megkérdeztem, hogy esetleg le lehetne-e pattanni, mert gyalog talán gyorsabban menne, neki állt följebb...