MikySoft írta:Látom már itt is megy a "szarmertszaratv2ésupcmegmávvolánésprrulez" téma.
Csakúgy, mint a Tv2; UPC topicban.
Mondjál érveket mért kéne szeretnem a vasútat! De ne olyat, h luxus vonat jár Budapest és Bécs között, mert leszarom, soha nem fogok rajta utazni, meg, h Desirok járnak a Balatonon, mert azt is leszarom mert azon sem utazok. Hanem Sátoraljaújhely, Miskolc, Nyíregyháza, Budapest viszonylatban mondjál nekem érveket, miért szeressem. Azért, mert gyakorlatilag nincs menetrend, mert nem tudják tartani, azért mert hideg, koszos, büdös, kőkemény ülésekkel ellátott kocsikban kell ülnöm, azért mert az eddig 4 kocsi helyett már csak 3 jár és ha nem érek ki indulás előtt 20-30 perccel már csak állni tudok rajta, azért, mert minden utazásnál legalább 1-szer mutogatnom kell a jegyemet meg bérletemet....