Re: K
HozzászólásElküldve:2008.12.01. 22:39
MikySoft írta:Azt én leszarom, h máshol jó vagy nem jó, leszarom teljes mértékben én itt élek itt lakok itt utazok. Ugyanúgy szar, Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc felé is az egész. Ha nem tudnak egységes szintű szolgáltatást nyújtani mindenhol akkor meg kell szüntetni az egészet. Ez nem Volán, hogy területekre van osztva megyénként és mindenhol más szolgáltatás van. Mert ne mondja nekem senki, hogy az összes DESIRO-t Esztergom környékére kell rakni, ne mondja nekem senki, hogy az összes Flirt vonatot Dunántúlra kell rakni, máshol is van helyközi/elővárosi meg távolsági vonatközlekedés, el kell osztani szépen egységesen, h mindenkinek jusson a "jóból"... de nem teszik, mert a sok barom ember tűr. Ha szarra ültetik le pénzért, akkor a szarra fog felülni, szánalmas...
Erre a hozzászólásra számítottam. Felétek szar a vasút, effektíve mindenhol szar. Ez hozzáállás.
Faszkorbács. Mindenesetre a "szüntessük meg a vasutat" projekteddel előidéztél nálam egy kisebb szívrohamot.
Direkt meg is mértem, 4 perccel a hozzászólásod elolvasása után még 160 volt. Egyszer még megölsz engem, tuti.