Oldal: 208 / 219
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.22. 18:23
Szerző: mlaszlo
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.22. 18:03
Szerző: tomee87
Újabb buszok érkeztek az elmúlt 2 hétben a Borsod Volánhoz

kb. 14db EC 12 Credo

és 6db alacsonypadlós Alfa Regio LE busz
előbbi "ocsmányságról" egy kép:
Forrás: Indexfórum
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.18. 22:14
Szerző: rsite1
Azt írja sok kommentelő az Origón, hogy nem működött több napja sem a sorompó, sem a lámpa a mai vonat-baleset baleset helyszínénél.
Azért ez érdekes. Most vagy "csak úgy" elromlott, vagy netán kábellopás volt? Esetleg minden működött, és egy apa kikerülte kocsival
a sorompót a 6 éves kislányával, mert annyira sietett? Igen, ez gyakori eset gondolom. Mindennapos. Ugyan már.
Csak azt nem értem, hogy a Máv miért tussolja el az ügyet azzal, hogy minden működött. Egyszerűen röhej ez a cég.
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.16. 20:22
Szerző: Adam
jeek írta:Holnaptól péntekig lehet Miskolcon tesztelni a Volánbusz által is használt kínai King-Long szóló csodákat. A 3A-s, 24-es és 29-es viszonylaton fog közlekedni, ill. a Szinvapark előtt is ki lesz állítva. Én kipróbálom 
http://www.mvkzrt.hu/forgalmi-hirek/www-mvkzrt-hu/244/
Pontosabban a Volánbusz alvállakozója, a Kontakt Busz KFT által használt King Long csodákat
Akit érdekel, a
Kamion Truck magazinban lehet olvasni a KingLongról bővebben.
Én óva intenék egyelőre minden volánt, hogy ezekból vásároljon, a cikkből ki fog derülni, hogy miért.

De ha ezeket az apró, de annál bosszantóbb, a sofőr életét megkeserítő hibákat kijavítják a kínaiak, akkor remek busz lehet belőle.
Mondok egyet: Az indexkar a kormány jobb oldalán van

Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.16. 20:14
Szerző: tomee87
Holnaptól péntekig lehet Miskolcon tesztelni a Volánbusz által is használt kínai King-Long szóló csodákat. A 3A-s, 24-es és 29-es viszonylaton fog közlekedni, ill. a Szinvapark előtt is ki lesz állítva. Én kipróbálom
http://www.mvkzrt.hu/forgalmi-hirek/www-mvkzrt-hu/244/
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.13. 16:07
Szerző: mlaszlo
Ez viszont már kevésbé hangzik jól:
Új MÁV menetrend: napi 3 gyorsvonat a fővárosba, a személyek két óránként járnának
"Mint arról néhány napja itt is beszámoltunk, december 14-én új vasúti menetrend lép életbe hazánkban. Ezzel kapcsolatban új információk láttak napvilágot. Ahogy korábban is írtuk, a tervezet szerint megszünnének az intercity vonatok az északi parton. A legújabb módosításokat közöljük.
Lesz ütemes menetrend, viszont csak napi három gyorsvonat közlekedne a főváros és Tapolca között, minden egyéb vonat csak Székesfehérvártól és Székesfehérvárig közlekedne, ezek viszont két óránként."
Ha az a célja a MÁV-nak, hogy végképp leszoktassa az utasokat a vonatról, akkor azt hiszem ezzel a húzással ezen a vonalon sikerülni fog. Évről-évre építik le a Balaton északi partjának vasúti közlekedését, de hogy az eddig 7 pár vonat helyett lesz 3, az már szerintem nevetséges.
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.13. 15:33
Szerző: rsite1
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.02. 09:26
Szerző: mg
Tegyük azt is hozzá, hogy nem sok országra jellemző az, mint itt, hogy minden bokorhoz el lehet jutni tömegközlekedéssel. Ha napi két busz visz, akkor annyi, de visz. Szóval el vagyunk mi itt kényeztetve rendesen.

Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.02. 00:14
Szerző: rsite1
Teljesen mindegy. Addig örüljetek, amíg állami kézben vannak. Semmi probléma egyikkel sem, csak felelős kezek kellenek oda,
és egy kicsit kitakarítani a cégeket. Vonatkozik ez a Mávra, és a BKV-ra. A Volán még úgyahogy jó, habár...
Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.02. 00:08
Szerző: mlaszlo
jeek írta:
Na, most ezt ugyanígy képzeld el vonattal, csak errefelé, annyi különbséggel, hogy mi CSAK 30-40 éves kék klasszikus vonatokat kapunk. Ééés az Intercity-knek meg elővárosi Desirokat osztanak ki helyjeggyel. Ilyen körülmények mellett én mindig is vasútellenes leszek és utálni fogom, mert nincs miért szeretni.
Megértem, korábban mi is sokat jártunk vonattal a Balatonra és oda is nem egyszer lepukkant koszos kocsikat raktak be. A késés is megszokott volt, átlagosan 15-20 perc, de nem volt ritka a 30-40 perc sem.
Őszintén szólva nekem az általam eddig igénybe vett tömegközlekedési vállalatok szolgáltatásaival (BKV, Volánbusz, MÁV) kapcsolatban főként negatív tapasztalataim vannak. Nagyon kevés alkalom volt, amikor elégedett voltam valamelyik szolgáltatással.