Re: K
HozzászólásElküldve:2008.11.01. 21:57
jeek írta:engem meg rohadtul nem, mert egyszer elkéri a jegyet, megnézi, megköszöni, aztán éntőlem mászkálhat.mg írta: Attól még itt lehet fordítva. Azt még hozzá se tettem, hogy arányaiban többször bunkózott már velem buszsofőr, mint kaller.Velem meg még nem bunkózott se buszsofőr, se kaller, se ellenőr se senki. Alapjába véve viszont zavar, h a vonaton állandóan járkál a kaller és nincs nyugalmam, míg egy buszon nincs mindig ellenőr, leülök a helyemre, az utazás végéig a kutya sem zavar és nem zaklat.Sőt, utóbbiaknak nagy része még a biciklit fel- meg lerakni is segít, szemben azzal, hogy a buszsofőrök meg minden apró hülyeségért csúnyán néznek, némelyik még a teremtő nemesebbik testrészének emlegetése kíséretében is.
engem meg az zavar, amikor a tömött buszon mindenki üvöltve beszélget, sőt azt is utálom, amikor hozzámérnek, ami buszon kivédhetetlen.
továbbá egyes melósoknál úgy látszik, nem megoldott a munkahelyi zuhanyzás, vagy csak az alkohol mellett szappanra még külön pénz már nem jut, ezeket is kicsit közelebbről kénytelen az ember elviselni buszon.
Úgyhogy baromi fölösleges ezen vitázni, ott a vonat szar, nekem a busz hátulütőivel van tele a tököm, mindketten finnyásak vagyunk valamire, majd ha erre jársz, megnézheted a 6:30-ast meg a délután 4 körüli buszokat, én meg a vonatot elhiszem, mert tudom, hogy rakás szar az egész, de akkor is jobban viselem, mint a tiszavolán töketlenkedését.