Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2015.03.04. 12:45
Még annyit hozzátennék, hogy nem az úgynevezett "telekocsi" ellen vagyok, hiszen az valóban lehet hasznos az igénybevevőnek és - a kevesebb autó miatt - a környezetnek is. Azonban az Uber nem ilyen, hanem engedély nélkül működő (tehát kontár) taxiszolgálat, ezzel rontva az engedélyeket beszerző és minden terhet fizető fuvarosok megélhetését.
