DWC írta:Már ezerrel nyomatják néhány helyi rádióban az új dalt.djlacee írta:Jó ez az Alexandra Stan zene, Europa2 szarrá játsszaAkkor egyre kisebb az esély rá, hogy kedves kis hazánk rádióbarát népe megússza. Lehet, hogy én vagyok túl finnyás, de nekem már picit sok ez a román sablon-prüntyögés.
Nagyon rákapott Európa, és Magyarország szomszédaink zenéire, ami szerintem nem baj. De mi is készíthetnénk már valami olyat, amit egész Európában játszanak és ismernek.

