Re: K
HozzászólásElküldve:2008.10.24. 20:00
régen volt is értelme a jegyár különbözeteknek.. a busz letett kis szerencsével maximum párszáz méterre a vonatig sétálhattál..
aztán szépen összehozták az árakat (a minőséget meg...)
én mondjuk 4évig minden nap 2x mentem ki vonathoz, akkor még 3+km-re laktam, ma már 8perc az út, bele nem halok
összességében sehogy se nem jó, mindig van hova fejlődni.. ott a bkv, ami akár 1.5 percenként is járhat ám ott is vannak problémák a tisztasággal.. nagyon nehéz lesz bárhova is fejlődnünk :-/
aztán szépen összehozták az árakat (a minőséget meg...)
én mondjuk 4évig minden nap 2x mentem ki vonathoz, akkor még 3+km-re laktam, ma már 8perc az út, bele nem halok
összességében sehogy se nem jó, mindig van hova fejlődni.. ott a bkv, ami akár 1.5 percenként is járhat ám ott is vannak problémák a tisztasággal.. nagyon nehéz lesz bárhova is fejlődnünk :-/