Oldal: 214 / 219

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.22. 22:22
Szerző: ropi21
bárcsak... mármint bárcsak végre ott tartanánk, hogy privatizálnák ezt a csődtömeget
sajnos akármennyire is szimpatikus számomra a vasút külön világa ez a cég.. nos ezt tudjátok
és amíg számolatlanul önti mr állambácsi a pénzt ne is várjunk semmit
kissé elfelejtették, hogy ez már nem az a rendszer ahol ha nem vigyorogsz a "hülyeutas" pofájába és nem beszélsz nyájasan, nem nyalod fel azt a retkes vagont, többet a büdös életben nem lesz utasod csak az, aki még hisz..akinek még így is praktikusabb ezt választani

nemmellesleg ha _minden_ érkező vonathoz késés volt kiírva nem feltünő, hogy talán valami baleset vagy műszaki hiba történt ami aztán talán pont véletlenül történhetett bárkinek a hibáján kívül is?

amugy kis apróság: érdekes módon az én vonatom, amivel reggelente megyek a hét 5 munkanapjából amikor közlekedik átlagosan 4napon nem képes menetrendszerint indulni. ezt a késést az váltja ki, hogy a járat innen indul. szerelvénymenetben érkezik (a világ legnagyobb faszsága! ha másnem hirdessék meg úgy,hogy csak az induló és a végállomáson áll meg, garantált, hogy a jelenlegi 0 utas helyett akadna minimum pár és az máris több, mint a 0) és legtöbb esetben csupán percekkel korábban a menetrendben szereplő (amúgy tájékoztató jellegű!) indulási időponthoz képest. namost mivel ebben az országban hiába vettünk a halbis kocsik mellé vezérlőket, hiába alakítottunk ki háromezres sziliket, amelyek elméletben képesek vezérlővel működni.. kitaláljátok? trakciótól bérelt v63as látható gyakran a vonat élén, ami mire körbejár konkrétan feljön a nap (minimum úgy 10perc szükséges egy körbejáráshoz)
no a lényeg az, hogy hiába indul jellemzően késve a vonat nemigazán hőbörgök. tekintve, hogy késő indulás esetén is tervezett érkezési időre gördülünk be a délibe :] (ezért is csinálnak laza menetrendet)

sok olyan dolog van, ami felületesen nézve furcsa, hihetetlen, hanyag, javítani való vagy rossz, vannak dolgok, amik megérnek kis odafigyelést

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.22. 13:04
Szerző: rsite1
Ez direkt így van, hogy lehessen indok a privatizálásra. Ki van ez találva, elhiheted.

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.22. 13:00
Szerző: tomee87
Egyre jobb a vasút!! Ma is úgy mentem le a Tiszai Pu-ra, hogy az összes (!!!!) utastájékoztató táblán ott szerepelt a "Késik:" szó mellette egy 10 és 50 közötti számmal. Késtek a személy, gyorsvonatok, IC-k, EC-k. Csak gratulálni tudok ehhez. Ugye a vasútnak mindenhol elsőbbsége van, ám a kiadott menetrend csak dísznek van, azt tartani nem tartják :x

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.09. 11:02
Szerző: LuciFerko
főleg miskolcon hol töltöd ahol éjjel "picit" veszélyes...

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.08. 22:10
Szerző: tomee87
Most voltam a Tiszai Pu.-n a Nagykanizsa, Siófok, Balatonboglár, Székesfehérvár, Budapest, Miskolc - Sátoraljaújhely gyors vonat, aminek 20:26-kor kellett volna Miskolra érkeznie 80 percet késett!!! Este, ezek nem normálisak, ez nem közlekedés. És aki a rohadt vasút miatt kési le az utolsó buszokat az mit csinál, hol tölti az éjszakát, szánalmas Pedig a vasútnak mindenhol elsőbbsége van. Ez kell nekünk, ütemes menetrend a menetrendSZAR.

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.08. 21:01
Szerző: ropi21
Ki legyen a közlekedési miniszter?

csak gaskótól mentsen meg az ég!
(meg aba meg demszki.. bár ezt azért ők sem gondolhatták komolyan. bár aba botond .. hát.. igen.. neki még esélye is lenne..)
komolyra véve a témát: egész elégedett lennék az ottani többség akaratával :)

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.07. 15:34
Szerző: Sz.
Gyerekek, egy a lényeg: ne buzsgálkodjatok! :D

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.07. 13:25
Szerző: Miki
Nem értem a kérdést. Ki züllik hova? olvasd el az elejéről...leírtam a véleményem, mire Ropi lebunkózott, letahózott.
Ennyi történt...

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.07. 13:24
Szerző: LuciFerko
miért kell nekünk is arra a szintre lezülleni ahol a közéleti szereplőink vannak? muszály ezt?

Re: K

HozzászólásElküldve:2008.10.07. 13:08
Szerző: Miki
Rendben Ropi. Értelek én téged. Csak tudod egy rossz szót nem mondtam rád, te pedig tahózol, bunkózol, szélsőségesezel
Ez a különbség köztünk Ropi "korrekt" 21.