Re: K
HozzászólásElküldve:2008.10.07. 12:25
Flash írta:Legalább megtanulhatnál helyesen írni, mielőtt így osztod az észt, főnök! Szerintem meg abszolút rangjához méltóan viselkedik Miky, csak neked szúrja a szemedet, hogy a libsi felfogásoddal ellentétes véleményeket publikál. Jah tényleg, van SZDSZ tagságid is?ha kurucinfó kihelyezett rádiós tagozatként kezeled a fórumot, valóban rendben van még ez a hozzászólásod is
Pasa írta:Mi nem hasonlítunk Németországhoz, de még a fejlődő országokhoz se. Ott ugyanis nem szokás kábelt lopni. Az, hogy az ember az egyik első lehetőségnek erre gondol, sajnos nem véletlen, hanem tapasztalat. Nem kell ehhez szélsőségesnek lenni.ausztráliában is súlyos probléma a kábellopás. az pedig azért icipicit talán fejlettebb nálunk.
ropi21 írta:Legalább megtanulhatnál helyesen írni, mielőtt így osztod az észt, főnök! Szerintem meg abszolút rangjához méltóan viselkedik Miky, csak neked szúrja a szemedet, hogy a libsi felfogásoddal ellentétes véleményeket publikál. Jah tényleg, van SZDSZ tagságid is?MikySoft írta:Dehogynem, Én szélsőséges vagyok. Meg paraszt, meg geci. Sőt, cigány is. És zsidó.az, hogy melyik kissebbséghez tartozol.. nos ezt nem tudom, és nem is érdekel
Az meg hogy nem nézel tévét magánügy. Attól még nem kell elhordani mindennek...
viszont rangodhoz nem méltó viselkedést folyamatosan produkálsz ezen a fórumon
fogd már fel kicsiny agyaddal, ha te itt mint adminisztrátor alkotsz véleményt, és annak tartalma avagy külalakja nem hoz egy elvárható tisztességes szintet, te sem vagy jobb azoknál a politikusoknál, kiket piciny szivecskéd oly hevesen utál
és ne csodálkozz, ha megvan a magam alkotta véleményem rólad, miszerint egy alpári paraszt tahó vagy
bizonyítottad ezt már sok esetben, és csak tetézi, hogy mindezt még mint valaki állítod ki magadról (elvégre mégiscsak egy rádiós fórum vezetőségét képviseled, nem? illene felnőni a feladathoz)
és én kérek elnézést, hogy sajnos ez a topic is követi a mosanság elindult trendet, miszerint ezen az állítólag rádiózással foglalkozó fórumon lassan minden második topic politikáról, egyéni nézetekről szól
MikySoft írta:Dehogynem, Én szélsőséges vagyok. Meg paraszt, meg geci. Sőt, cigány is. És zsidó.az, hogy melyik kissebbséghez tartozol.. nos ezt nem tudom, és nem is érdekel
Az meg hogy nem nézel tévét magánügy. Attól még nem kell elhordani mindennek...