Oldal: 216 / 470

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 16:54
Szerző: LewyDee
de viszont jók a zenék, Depeche Mode - Free Love, Rihanna - Only Girl (In the world)


süüütttiii:)

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 16:49
Szerző: mlaszlo
Cicoo írta:Ez most megint ház.
A Rise FM szelleme kísért :D

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 16:46
Szerző: Cicoo
Ez most megint ház.

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 16:45
Szerző: Ati7
Ennek is vége..
Itt nálam vékonyan, de szűrődött egy kis Rise, épp az előbb néztem körbe
a sávon és hallotam, hogy csend van. :shock:

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 16:42
Szerző: LewyDee
lali87 írta:Ne szünnyéé meg :-P

http://www.risefm.hu/

Nem volt annyira drámai mint a Sláger és a Danubigyusz megszűnése, de megint csak szürkült egy kicsit a Budapesti éter...... :oops: És sajnos a folytatódik majd a szürkülés...... :-(
RiseFM kiesett. Hozzá viszonylag közelebb áll a Roxy zeneileg majd az megerősödik:)


u.i.: most mono vivő van RDS nélkül 88,1n. ez ugyanaz a gellérthegyi adó vagy máshonnan adhat és már az njoy? közben most elindult vmi zene már sztereó de rds nincs

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 16:18
Szerző: lali87
Még mindig, vagy már megint aktuális:

http://www.youtube.com/watch?v=Tkjehcpm ... re=related

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:58
Szerző: LuciFerko
http://www.youtube.com/watch?v=NCLcZfjlNdg
Akkoriba hogy örültünk...

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:55
Szerző: FMdarkside
steve írta:A munkatársakat én is sajnálom, de Timóért, Müller Attiláért és hasonló, szakmai nullákért nem fogok krokodilkönnyeket hullatni - szerintem ti sem.
Egyetértve... kb. 3-4 ember van ott aki ér is valamit...most már. Volt több is, csak ők szerencsésen el tudtak menni máshova...meg is értem őket.

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:45
Szerző: lali87
Ne szünnyéé meg :-P

http://www.risefm.hu/

Nem volt annyira drámai mint a Sláger és a Danubigyusz megszűnése, de megint csak szürkült egy kicsit a Budapesti éter...... :oops: És sajnos a folytatódik majd a szürkülés...... :-(

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:44
Szerző: steve
Én cseppet sem sajnálom őket. Nagyképű, arrogáns hozzáállásuk volt mindig is. Azt hitték, hogy ők az Atyaúristen! Hummer is ezért kellett. De fizetni azt csesztek. Szerintem az elmúlt egy éves tevékenységük már megalapozza azt a felvetést, hogy ezeket csak a pénz és csakis a pénz érdekli. Remélem, hamarosan Balatonról is elhúznak és végleg megszűnnek. A munkatársakat én is sajnálom, de Timóért, Müller Attiláért és hasonló, szakmai nullákért nem fogok krokodilkönnyeket hullatni - szerintem ti sem.