Oldal: 217 / 470

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:32
Szerző: LuciFerko
Irány tüntetni.

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:31
Szerző: Cicoo
Már vártam: "Vki nem akarna adakozni a Rise FM nek?Én benne lennék!Mármint pénzügyileg!"

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:30
Szerző: djlacee
:(

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:23
Szerző: ceve
88,1 STOP

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:07
Szerző: pébégáz
Úgy tűnik, óránként lejátsszák a búcsúzkodó szöveget.

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:03
Szerző: Szd96

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 15:00
Szerző: Szd96

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 14:58
Szerző: markfelt
ceve írta:
admin írta:
ceve írta:Még él.

De elindítottam a felvételt. :)
De ugye nem a netes streamről?
ne vicceljünk, kérem :)
Ok, sorry, cserébe te is hülyének nézhetsz egyszer! :)

Sajnálom a Rise FM-et, jó volt, szerettem.

Sajnos egy ekkora pofontól már nem fog felkelni és előbb-utóbb a Balatonon is vége lesz.

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 14:55
Szerző: lali87
Vajon ki költözhet a 88.1-re a Rise helyére??? Talán a Roxy esetleg a Sztár FM???? :roll: vagy csak simán N-Joy lesz??? :geek:

Re: Rise FM

HozzászólásElküldve:2011.01.06. 14:48
Szerző: ceve
admin írta:
ceve írta:Még él.

De elindítottam a felvételt. :)
De ugye nem a netes streamről?
ne vicceljünk, kérem :)