Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.06. 14:44
ceve írta:Még él.De ugye nem a netes streamről?
De elindítottam a felvételt.
ceve írta:Még él.De ugye nem a netes streamről?
De elindítottam a felvételt.
tomee írta:Most akkor mitől is szól újra Rise FM a 88.1-en?Bekapcsolták az adóberendezést.