Re: K
HozzászólásElküldve:2008.09.17. 19:21
Adam írta:Szerintem ez meg pont, hogy jó. Így olcsóbb a buszok beszerzése. Nem csak a Borsod Volán szerel ill. gyárt buszokat. A Jászkun Volánnak is van saját gyártású busza, a Plasma Midibusz, ami egy elég jó kis busz és folyamatosan gyártják, mert igény van rá. Arról nem beszélve, ha saját maguk szerelik össze a karbantartása is sokkal hatékonyabb és akár olcsóbb is lehet. Inkább csinálják maguknak a buszt, mint vegyék a kínaikat vagy a használt németeket vagy a Credokat, amik folyamatosan meghibásodnak.jeek írta: ...Már vártam ezzel kapcsolatban tőled a hozzászólást, de a lényeget kifelejtetted. A Borsod volán saját maga gyártotta (Pontosabban csak összeszerelte) ezeket a buszokat.