Oldal: 219 / 470
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.04. 16:29
Szerző: tomee
Most akkor mitől is szól újra Rise FM a 88.1-en?
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 22:04
Szerző: csokie
djlacee írta:ezt komolyan mondod? most kapcsoltam ide, és k___a jó!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0k3xY1mTkvs
például ez
Ez tényleg jó volt, de hallottad volna előtte...
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 21:47
Szerző: djlacee
ezt komolyan mondod? most kapcsoltam ide, és k___a jó!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0k3xY1mTkvs
például ez
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 21:32
Szerző: csokie
De most is olyan fosh zenék mennek, hogy nem csoda ha elkapcsol még egy látens Rise FM rajongó is.
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 21:31
Szerző: csokie
Azt hittem, hogy a pattogást javították, pedig tévedtem: még rosszabb lett, mint volt. Sőt, most már a közepeknél is berecseg.
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 21:30
Szerző: krisz83
admin írta:zenefalo írta:Kb. 11 óra óta ismét halott a 88.1 
Most mar elvileg vegleg.
Hamarosan egy masik radio fog szolni itt.
Kar a Rise-ert.
Na akkor most ezt hogy is?????
Marad vagy nem? Lesz másik rádió vagy nem?
Minden esetre szánalmas, és vicces, amit művelnek.

Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 21:13
Szerző: FodorA
Lássátok be, egy rádió ha ennyire megbízhatatlanul megy, annak nem sok esélye van a megmaradásra. A reklámozók nem azért fizetnek, hogy kevesebb hallgatóhoz jusson el az üzenete. Tapasztalatom, hogy a hallgató sem ennyire lojális. Elkapcsol és az is lehet, hogy ezek után hónapokig vissza sem fog térni. Az elmúlt években a Rise FM-nek már nem ez az első ilyen bizonytalankodása. A műsorkészítőknek sem lehet könnyű ez a fajta "bizonytalanság"!
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 19:30
Szerző: LuciFerko
na most jön, de picit gyengébb mint a többi citadellai. Kb így jött anno a PontFM a Száva utcáról.
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 19:20
Szerző: LuciFerko
itt nyoma sincs

Szóval lehet turpisság van a dologban, vagy TÉNYLEG technikai baki.
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 18:18
Szerző: mlaszlo
csokie írta:Megállapodtak?
Vagy saját adóról?
Szerintem ugyanonnan ad, ahonnan eddig, legalábbis lefedettségben felénk nem érzékelhető különbség és az RDS is az eddig megszokott (Rise FM, FM 88.1, Nite Rise is ready to attack).