errefelé nagy átlagban türhető a tisztaság máv fronton és ugyanennyire türhető volán fronton. nem összehasonlítható. te 84km-t utazol én 28-at, te egy olyan vonattal mész, ami érint nagyvárosokat, nagy a fluktuáció nekem elővárosi rendszer alapján eléggé egyirányú mozgás történik csak. ezen a távon könnyen (lenne) tartható a menetrend (nem mindig sikerül) /kedvenc: tegnap kelenföldön következő bemondás: a dunaújvárosig közlekedő gyorsvonat 20percet késik. még jó, hogy 7! perc a déli-kelenföld táv :] jó nyilván ha pl mozdony hal meg, és ha nem is tűnik fel induláskor akkor beletellik 10-15percbe a csere)
valamint néhanéha járnak FLIRT-ök, ott még azért van takarítás
busz téren se ugyanaz. itt előváros, nagy tömegek, neked távolsági légkondis (helyjegyes? de minimum annyi utas ahány szék) buszok (de ez csak tipp, javíts ki ha tévednék)
ami itt türhető ott szar és ugyanez fordítva
(ja és nekem minap bkv-n, 103-ason lett nemkicsit piszkos a fehér pólóm. éljen)