Oldal: 220 / 470
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 18:15
Szerző: zenefalo
Technikailag nem stimmelhetett valami, a pesti streamen kétféle műsor ment a nap folyamán,amelyről ide-oda kapcsolgattak(a főműsor torz,a tartalék baromi halk volt). A balatoni stream meg kussolt. Most a pesti stream már nem torz,viszont a honlap nem működik,pedig néhány órája ment
A balatoni is megy online.
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 17:55
Szerző: csokie
Megállapodtak?

Vagy saját adóról?
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 17:53
Szerző: Snake
Megint van rízs

Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 17:46
Szerző: csokie
Na most kéne vissza a Pont FM!
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 16:49
Szerző: Snake
Jajjj de naívak vagytok. Az üzlet nem érzelmeken alapul.
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 14:23
Szerző: steve
RocKer írta:Ahogy én hallottam a Rise ezen a frekin többé nem fog megszólalni...
És szerintem ezek után már máson sem.
Ki lesz az a hülye ezek után, aki velük üzletet köt frekvencia ügyben?
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 12:46
Szerző: RocKer
Ahogy én hallottam a Rise ezen a frekin többé nem fog megszólalni...
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.03. 11:36
Szerző: krisz83
Először is B.U.É.K. Mindenkinek!!!
A Facebook-on, a Rise hivatalos oldalán sokan kérdezgetik, hogy miért nincs adás pesten a 88.1-en. Még ott sem méltatják válaszra a hallgatóikat. Ez aztán a normális hozzáállás, nem mondom.
Ha marad ez a homokba dugott fej téma, akkor semmi esély nem marad a folytatásra, mert így sem hallgatójuk, sem hirdetőjük nem marad!
Re: Rise FM
HozzászólásElküldve:2011.01.02. 23:40
Szerző: lali87
Hát igen, az egy komoly "technikai" probléma, ha valaki kihúzza a falból a tápkábelt. Mivel az NMHMHMHHM (annamariszájt) oldalán nem találtam "Enye-benye RejszFM..." határozatot valószínüleg D.Z.-ék szórakoznak a konnektorral és valszeg, orvul új lakatot is raknak a szoba ajtajára ahol az adó pihen
Hamarosan szerintem újra ez lesz az RDS a 88.1-en
__N-JOY_
BUDAPEST
__TESZT_
