Na látjátok, én "öreg" fejjel erről papoltam hónapokon keresztül. Jó kis dance, régi zenék újrakeverve, ritmusra (mix), duma nulla. Ez az, ez hiányzott az éterből! És hát igen, valóban gyengécske, de autóban az egész városban tökéletes a vétele. De utálnám, ha eladnák most már a frekit. A zene pont elég... 
LuciFerko írta:a squeeze me milyen remixben megy?:DFedde Le Grand Remix
