RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #137445  Szerző: Glenn
 
admin írta:azért, mert te taxisként szívtál, attól még a bkk alatt rengeteg pozitív dolog történt budapest közlekedésében. az utasok javára.
Elöszőr is, én nemigen szívtam (egy picit, de nem vészes), de a taxis téma neki a totális dilettantizmust jelentette. Egyértelmű, hogy már ezzel bizonyította az alkalmatlanságát.
A BKK-nál meg hát volt pár pozitív dolog, csak ahhoz érdemben neki annyi köze volt, hogy ha kamerát látott, előadta, hogy az ő érdeme volt, pedig nem.
 #137444  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:
admin írta:ő nem tűnik annak. minden ügyet elegánsan kezelt. dabóczi viszont bemutatkozott.
Ja, ő egy elegáns pacák. Ami pozitívum történt Bp-en közlekedésügyben, az az ő találmánya volt. Ami meg sz@r, az nem. Elegáns...
azért, mert te taxisként szívtál, attól még a bkk alatt rengeteg pozitív dolog történt budapest közlekedésében. az utasok javára.

de amit mondok, az a tarlósos balhetól, és vd. leváltásának okaitól is független, kommunikációs nyomorultság.

ilyeneket ugyanis nem írunk ki. a belső ügyeket a falakon belül rendezzük. nem a nyilvánosság előtt a másik lejáratásával. ilyet dávid sosem csinált.
 #137443  Szerző: Glenn
 
admin írta:ő nem tűnik annak. minden ügyet elegánsan kezelt. dabóczi viszont bemutatkozott.
Ja, ő egy elegáns pacák. Ami pozitívum történt Bp-en közlekedésügyben, az az ő találmánya volt. Ami meg sz@r, az nem. Elegáns...
 #137441  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:
admin írta:nyomorult dolog a sajtóközleményekben üzengetés, másik lejáratása. nyomorult ember lehet ez a dabóczi.
Nyomorult? És a Vitézy? Ne viccelj...!
ő nem tűnik annak. minden ügyet elegánsan kezelt. dabóczi viszont bemutatkozott.
 #137435  Szerző: Glenn
 
admin írta:nyomorult dolog a sajtóközleményekben üzengetés, másik lejáratása. nyomorult ember lehet ez a dabóczi.
Nyomorult? És a Vitézy? Ne viccelj...!
 #137433  Szerző: markfelt
 
nyomorult dolog a sajtóközleményekben üzengetés, másik lejáratása. nyomorult ember lehet ez a dabóczi.
 #137401  Szerző: asimov
 
Ez nagyon jó kérdés :)
A plakátokon ott van a EU-s pályázat száma, azt lelesem, az alapján elvileg kiderül ez is.
djlacee írta:Ezt is a Synergon csinálta?
 #137396  Szerző: djlacee
 
Ezt is a Synergon csinálta?
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 219