Oldal: 25 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 21:10
Szerző: Glenn
admin írta:azért, mert te taxisként szívtál, attól még a bkk alatt rengeteg pozitív dolog történt budapest közlekedésében. az utasok javára.
Elöszőr is, én nemigen szívtam (egy picit, de nem vészes), de a taxis téma neki a totális dilettantizmust jelentette. Egyértelmű, hogy már ezzel bizonyította az alkalmatlanságát.
A BKK-nál meg hát volt pár pozitív dolog, csak ahhoz érdemben neki annyi köze volt, hogy ha kamerát látott, előadta, hogy az ő érdeme volt, pedig nem.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 21:05
Szerző: markfelt
Pasa írta:
admin írta:ő nem tűnik annak. minden ügyet elegánsan kezelt. dabóczi viszont bemutatkozott.
Ja, ő egy elegáns pacák. Ami pozitívum történt Bp-en közlekedésügyben, az az ő találmánya volt. Ami meg sz@r, az nem. Elegáns...
azért, mert te taxisként szívtál, attól még a bkk alatt rengeteg pozitív dolog történt budapest közlekedésében. az utasok javára.

de amit mondok, az a tarlósos balhetól, és vd. leváltásának okaitól is független, kommunikációs nyomorultság.

ilyeneket ugyanis nem írunk ki. a belső ügyeket a falakon belül rendezzük. nem a nyilvánosság előtt a másik lejáratásával. ilyet dávid sosem csinált.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 21:00
Szerző: Glenn
admin írta:ő nem tűnik annak. minden ügyet elegánsan kezelt. dabóczi viszont bemutatkozott.
Ja, ő egy elegáns pacák. Ami pozitívum történt Bp-en közlekedésügyben, az az ő találmánya volt. Ami meg sz@r, az nem. Elegáns...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 20:53
Szerző: markfelt
Pasa írta:
admin írta:nyomorult dolog a sajtóközleményekben üzengetés, másik lejáratása. nyomorult ember lehet ez a dabóczi.
Nyomorult? És a Vitézy? Ne viccelj...!
ő nem tűnik annak. minden ügyet elegánsan kezelt. dabóczi viszont bemutatkozott.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 20:09
Szerző: Glenn
admin írta:nyomorult dolog a sajtóközleményekben üzengetés, másik lejáratása. nyomorult ember lehet ez a dabóczi.
Nyomorult? És a Vitézy? Ne viccelj...!

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 17:31
Szerző: markfelt
nyomorult dolog a sajtóközleményekben üzengetés, másik lejáratása. nyomorult ember lehet ez a dabóczi.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 14:37
Szerző: mlaszlo

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.08. 13:27
Szerző: markfelt

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.07. 12:34
Szerző: asimov
Ez nagyon jó kérdés :)
A plakátokon ott van a EU-s pályázat száma, azt lelesem, az alapján elvileg kiderül ez is.
djlacee írta:Ezt is a Synergon csinálta?

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2015.02.07. 10:56
Szerző: djlacee
Ezt is a Synergon csinálta?