Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2015.02.08. 21:10
admin írta:azért, mert te taxisként szívtál, attól még a bkk alatt rengeteg pozitív dolog történt budapest közlekedésében. az utasok javára.Elöszőr is, én nemigen szívtam (egy picit, de nem vészes), de a taxis téma neki a totális dilettantizmust jelentette. Egyértelmű, hogy már ezzel bizonyította az alkalmatlanságát.
A BKK-nál meg hát volt pár pozitív dolog, csak ahhoz érdemben neki annyi köze volt, hogy ha kamerát látott, előadta, hogy az ő érdeme volt, pedig nem.