Ez mind tök jó csak "offolunk" rendesen. Menjünk át a Yo topicba nem?
Amúgy meg a mi adónk is a pusztában van mégis találtunk netet mikron, ami olyan stabil, hogy még egy nukleáris villanást is kibírna. Na jó azt nem
Egyre több szolgáltató adja mikron a cuccot, ez 2010-ben nem lehet akadály.
rsite írta:Mondjuk erről legkevésbé sem a Rise tehet.Az oké, az AH-nak is vannak érdekes dolgai sokkal nagyobb rádiók szórásával is néha...hát még egy "kis vidéki" rádiónak a "telefonpóznáról".
