Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.12.23. 15:20
szemilan írta:Igen, valóban 7.-ig fogadják el a bérleteket. Többi volán társaság is.http://www.bkk.hu/2014/12/meghosszabbit ... gi-idejet/
Viszont minek is oda az a 24:00 ? Felesleges. 7.-ig fogadjuk el és pont.
asimov írta:A Kapos Volán helyi (siófoki helyi járatos buszon volt a hirdetmény) és helyközi járatain, a December egész havi és December második félhavi bérletjegyeket (a szokásos 5-ke helyett) Január 7-ke 24:00-ig fogadják el.
Kicsi kekeckedés: ezek a 24:00 megadások eléggé furán hatnak...
A 23:59 lenne jó (vagy még inkább a következő nap 00:00 perc) ugyanis a 24:00 időpont nem az éjfélt jelzi (éjfél = 00:00), hanem a 22:59 és 24:01 közötti percidőpontot.
Vagy rosszul tudom?