Re: Hirdetés
HozzászólásElküldve:2016.01.08. 19:06
Kovi02 írta:Igazad van, nekem 590ES van. Mondjuk az érdekes,hogy nem tud PI-t,pedig szinte az összes Sony tuner,ami RDS-es az tud.A tied régebbi széria, az utána jövők mind tudják.
Kovi02 írta:Igazad van, nekem 590ES van. Mondjuk az érdekes,hogy nem tud PI-t,pedig szinte az összes Sony tuner,ami RDS-es az tud.A tied régebbi széria, az utána jövők mind tudják.
Pasa írta:Igazad van, nekem 590ES van. Mondjuk az érdekes,hogy nem tud PI-t,pedig szinte az összes Sony tuner,ami RDS-es az tud.Kovi02 írta:nekem STSE500 is van,hát nem valami jó,narrow módban se szűri le a 200khz re lévő helyi adást,ráadásul az PI-t se tud.Valamit elnézhettél. Nekem ST-SE500 van, nincs rajta wide/narrow mód, viszont tudja a PI-t.![]()
Szűrőcsere után elfogadható lett a szelektivitása is.
Kovi02 írta:nekem STSE500 is van,hát nem valami jó,narrow módban se szűri le a 200khz re lévő helyi adást,ráadásul az PI-t se tud.Valamit elnézhettél. Nekem ST-SE500 van, nincs rajta wide/narrow mód, viszont tudja a PI-t.
donder írta:Van SDR vevőm, viszont nem vagyok vele teljesen megelégedve. (később fogom részletezni miért)Azokról sajnos nincs.
Ezek a rádiók DX célra kellenének, a szűrőket már helyből cserélném (hacsak már le nem lett cserélve)
SA3ES-ről áradoznak.
Amit még nézelődtem: SA5ES, ST-S390
Ezekről van véleményed?
donder írta:Keresek!Szerintem ST-SE520 t ne vegyél,nekem STSE500 is van,hát nem valami jó,narrow módban se szűri le a 200khz re lévő helyi adást,ráadásul az PI-t se tud. ST-SA3ESről LF tudna valami írni(ha jól emlékszem,neki is csak utólagos beállítások után lett jó),SE700 ról szerintem Joe tudna valamit írni(ha jól tudom,ebben talán S-NARROW is van). Onkyoból nekem T-4970 van,a DYNAS és az "S-NARROW" szűrője nagyon jó,a helyi adásokat is le lehet szűrni,de az RDS chipje nagyon gyenge,tiszta hallgatható vételnél is ritkán hoz RDS-t.(RDS-SPY-al kítűnően működik)
Sony ST-SE520, ST-SE700, ST-SA3ES, ST-SA5ES vagy Kenwood KT-6040 rádiókat vagy bármilyen Onkyo-Sony-Kenwood-Schneider-Icom rádiókat, maximum 7-9 ezer forintért. Esztétikai vagy fizikai hibás is érdekel.
Előre is köszönöm!

