Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.11.26. 13:18
Szerző: markfelt
http://index.hu/belfold/2014/11/26/meg_ ... vitezyvel/
egyetlen pozitívuma és fénypontja volt az elmúlt négy évben a vezetésnek, a bkk. a hibái ellenére.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.11.06. 20:51
Szerző: szemilan
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014 ... totipusok/
Az igen, van pár érdekes darab. A dupla csuklóst megnézném élőben is, menet közben.

Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.30. 22:17
Szerző: szemilan
Kisalföldvolán - Avagy régen fapados, ma pedig vaspados.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.
http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.
http://www.kepfeltoltes.hu
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.15. 22:08
Szerző: markfelt
rémes az az automata. cserébe a bkk-s fasza.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.15. 18:05
Szerző: Csongii
Pénteken vonattal mentem le Érdre Kelenföldről. Mivel láttam van automata, gondoltam kipróbálom végre mit is tud. Hát voltak akik megszenvedtek vele rendesen, pl az előttem álló hölgyemény is. Amikor odaértem, hát rájöttem nekem csak azért nem okoz gondot, mert a cégnél is érintőkijelzős gépek vannak és már megszoktam, hogy kb. hova kell "kattintani" ahhoz, hogy jó legyen (Az előttem volt hölgynek ez nem ment pl, talán a hosszú körmei miatt). Na most viszont az állomás kiválasztása még nekem se volt egyértelmű. Először azt hittem, ha belekattintok a sávba, akkor felugrik a kis képernyő billentyűzet és írhatom a megállónevét, de nem.... rá kellett nyomni a "Másik állomás" gombra, ami kb elveszett a többi állomás név mellett számomra az ugyanolyan színével és ugyanakkora méretével. Ezen túl verekedtem magam onnantól nem volt gondom, használtam a paypass-t, és innen tényleg gyors és egész egyszerű volt az egész, bár azért a Budapest bérlet kiválasztása hozzá még egy apró nehézséget okozott az előttem lévőknek, de ellestem mit kell csinálni, így hamar túljutottam rajta.
Szóval azért szerintem lenne még hova fejleszteni a rendszert, de összességében használhatónak minősítem, csak el kell teljen némi idő, mire mindenkinek egyértelmű lesz, mit is kell csinálni és hogyan.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.15. 15:58
Szerző: djlacee
Zorro90 írta:http://index.hu/belfold/2014/10/15/ezer ... _kalauzok/
Hétfőn a kalauz nem is vesződött a 6 km-re szóló 50%-os jegyemmel, csak a pénzt tette el...
GYSEV-nél ez egyszerűen megy, ugyanis nincs náluk gép, és soha nem is volt. Hagyományos papír alapú jegyet adnak
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.15. 13:45
Szerző: Zorro90
http://index.hu/belfold/2014/10/15/ezer ... _kalauzok/
Hétfőn a kalauz nem is vesződött a 6 km-re szóló 50%-os jegyemmel, csak a pénzt tette el...
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.11. 20:43
Szerző: asimov
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.10. 21:11
Szerző: szemilan
asimov írta:80...100 Cfok??
Pld. PVC ott már vízként folyik szét...
szemilan írta:
A hűtőbordák gondolom a magas extrém hőfok miatt vannak. A buszon elől a sofőrnél nyáron a napsugárzás hatására 80-100 fokig is felmelegedhetnének az eszközök.
Jójó, este volt már na. (vagy nem XD) A 80-100 fokot arra értettem, ha nem lenne ekkora hűtőborda a processzor a kütyüben eddig melegedne fel.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.10.10. 19:48
Szerző: asimov
80...100 Cfok??

Pld. PVC ott már vízként folyik szét...
szemilan írta:
A hűtőbordák gondolom a magas extrém hőfok miatt vannak. A buszon elől a sofőrnél nyáron a napsugárzás hatására 80-100 fokig is felmelegedhetnének az eszközök.