Kisalföld Volán válasza:
Ha ilyenkor történik egy baleset, hogyan számolnak el az utasokkal?
"A társaságunk honlapjára írt bejegyzésére az alábbi tájékoztatást adom.Lényegében a cég elismerte azt, hogy tele van mindig a busz. Tegnap már szinte az első szélvédőt nyaltam, mások meg majdnem a sofőr ölében ültek.
Levele kézhezvétele után kollégáim megvizsgálták a Győrből 14.35 órakor Veszprémbe induló autóbuszjáratunk terheltségét.
A vizsgálat során megállapítást nyert, hogy a járatot végző autóbuszt Győr, Adyváros kórház megállóhelynél végig állták, de utaslemaradást nem tapasztaltunk.
A járat telítettségét az is okozza, hogy a 14.35 órai győri indulás kedvező időpont a 14.00 óráig dolgozók és tanulók részére.
Jelen gazdasági körülményekre tekintettel nem látunk lehetőséget újabb, mentesítő járat közlekedtetésére."
Ha ilyenkor történik egy baleset, hogyan számolnak el az utasokkal?
LG FFH-286, Iskra FM 50, Iskra Dab-5, AMS APL-102, LG 24MS53, Inglar TV-4591F, AMS APL-109, 0,8W + Astra 19,2, Amiko Premium D-401 DiSEqC 2.0, Astrometa DVB-T/T2/C FM+DAB (R828D) Realtek DTV (R820T2)
