Oldal: 34 / 219
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.09.30. 17:09
Szerző: szemilan
Kisalföld Volán válasza:
"A társaságunk honlapjára írt bejegyzésére az alábbi tájékoztatást adom.
Levele kézhezvétele után kollégáim megvizsgálták a Győrből 14.35 órakor Veszprémbe induló autóbuszjáratunk terheltségét.
A vizsgálat során megállapítást nyert, hogy a járatot végző autóbuszt Győr, Adyváros kórház megállóhelynél végig állták, de utaslemaradást nem tapasztaltunk.
A járat telítettségét az is okozza, hogy a 14.35 órai győri indulás kedvező időpont a 14.00 óráig dolgozók és tanulók részére.
Jelen gazdasági körülményekre tekintettel nem látunk lehetőséget újabb, mentesítő járat közlekedtetésére."
Lényegében a cég elismerte azt, hogy tele van mindig a busz. Tegnap már szinte az első szélvédőt nyaltam, mások meg majdnem a sofőr ölében ültek.
Ha ilyenkor történik egy baleset, hogyan számolnak el az utasokkal?
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.09.25. 19:00
Szerző: noartist
Az év idiótája 2014: Este, sötét utcában bringázik egy 20-25 éves fickó.
Lámpa nincs, természetesen.
Közben vígan szívja azt a ***rt, mert a cigi létszükséglet, majd jön egy autós, aki persze majdnem elüti, mert az a marha az út közepén van. Persze szlalomozva.
Nem hiszem el, hogy 5-700 forintot sajnálnak az emberek egy lámpára! A legalapabb piaci lámpaszett márpedig ennyi.
De cigire telik, peersze.. értem én.
Rendőrök helyében minden ilyen idiótát megbüntetnék 50.000 forintra, egy életre megtanulnák, hogy a lámpa KELL a bringára!
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.09.22. 16:54
Szerző: markfelt
és a magyarország legdebilebb kaNpányfilmjei kategória győztese:
https://www.youtube.com/watch?v=ZSeB1yCU9yk
szakadok
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.09.14. 20:36
Szerző: markfelt
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.09.13. 17:38
Szerző: noartist
Elkészült a kunszentmártoni buszpályaudvar, mivel már több évtizede porlott a beton, a végén már inkább sóderágyra hasonlított az egész.
Méteres árkot ástak, gondolom az volt a koncepció, hogy az alapoktól újra megcsinálják az egészet.
Az eredeti átadási határidő július volt, természetesen akkor még inkább egy kiszáradt tó medrére emlékeztetett az egész, benne apró szigetekkel. (a várakozóhelyek).
Aztán augusztusban hirtelen nekiláttak, és úgy összecsapták az egészet, hogy végre pár napja elkészült- hivatalos átadó még nem volt, de kíváncsi voltam, megnéztem.
Az aszfalt olyan huplis, hogy majdnem széthullott a bringa, valamint az üzletek felőli sor nem változott semmit, bár...
Most megvárom a "hivatalos" átadást, és ha marad minden így, megkeresem a Volánt, valamint a város polgármesterét, hogy ugye ezt nem gondolták komolyan.
De az EU-s tábla természetesen kikerült.
Fejlemények hamarosan a breaking.hu-n.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.09.11. 13:39
Szerző: markfelt
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.07.14. 15:59
Szerző: Glenn
adminisztrator írta:https://www.facebook.com/bkkbudapest/ph ... 77/?type=1

Legalább van valami haszna.

És jól közölték az állást?
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.07.14. 05:55
Szerző: Csongii
De komoly.

Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.07.13. 23:33
Szerző: markfelt
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.07.07. 22:40
Szerző: markfelt

kelenföld vasútállomás.
megcsináltuk, szép lett, TEHÁT már le lehet fosni az egészet.
a firkákat se tüntették el, pedig megígérték.