Oldal: 36 / 219
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.06.11. 04:52
Szerző: markfelt
nem megmondtam, hogy ne fogd meg a felsővezetéket?!
http://youtu.be/5X4-s2T16vQ
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.06.01. 14:36
Szerző: asimov
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.23. 07:12
Szerző: noartist
asimov írta:Nem volt egy rohadt "vészstop" gomb.... honnan az info?
noartist írta:
A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
Ennyit tudok én is,még az Indexen vagy HVG-n olvastam.

Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.22. 19:11
Szerző: asimov
Nem volt egy rohadt "vészstop" gomb.... honnan az info?
noartist írta:
A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.21. 22:11
Szerző: noartist
asimov írta:A tanulóvezető és az oktató is?
noartist írta:Kiderült,hogy rosszul lett.
A tanuló elvesztette az eszméletét, az oktatónak pedig nem volt ideje fékezni, lévén a fék a tanuló előtt volt.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.21. 19:49
Szerző: asimov
A tanulóvezető és az oktató is?
noartist írta:Kiderült,hogy rosszul lett.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.21. 07:19
Szerző: noartist
Kiderült,hogy rosszul lett.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.18. 18:30
Szerző: Glenn
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.18. 18:26
Szerző: frekivadasz
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2014.05.11. 19:33
Szerző: markfelt
én is megszívtam, ment a gruppenszexezés a pótlón rendesen.
előre félek attól, amikor majd elkezdik az m3-ast pótlózni. azon napi 200.000 utas megy, ha jól tudom...