Oldal: 37 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.05.11. 19:01
Szerző: Csongii
Igazán élmény volt, ma amikor felugrottam az M2-es metróra az Örs vezér téren. Nagyban örültem, hogy de jó még nem ment el. Erre 1 perc múlva hangos bemondón közölték, hogy mindenki hagyja el a metrót, pótló buszok mennek a Deákig... nagy öröm volt... mint kiderült, a Blahán gázolás történt. Most olvastam épp a FB oldalukon. :oops:

Közben látom, hogy kedvenc Ádámkánk a BKK oldalon is lelkes kommentelő. :lol:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.05.08. 10:23
Szerző: asimov
Keddtől csak arcképes igazolvánnyal lehet bérletet venni (BKK)
http://www.origo.hu/itthon/20140508-ked ... aiban.html

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.04.24. 16:33
Szerző: noartist
Kíváncsi vagyok,a szentesi honállomáson mikor jelennek meg a Desiro-k.. :unott:
Mármint újra.Mert tavaly már voltak,aztán eltűntek....

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.04.24. 13:26
Szerző: djlacee
Nahát, erről hol a Rába logó? Ja várjunk
http://diepresse.com/home/panorama/wien ... in-Betrieb

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.03.29. 12:15
Szerző: Zorro90
tomee87 írta:Fanatikus gyűjtőknek!
Megszűnik az eddig használt, félkemény papírra nyomott vasúti menetjegy. Ahol kifogyott már a készlet, ott az új, sima pénztárgép szalagos hőpapírra nyomják ki a jegyeket.
Kösz hogy szóltál, a mai jegyemet de jó hogy nem dobtam ki, elteszem, hátha egyszer muzeális kincs lesz :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.03.29. 08:55
Szerző: tomee87
Fanatikus gyűjtőknek!
Megszűnik az eddig használt, félkemény papírra nyomott vasúti menetjegy. Ahol kifogyott már a készlet, ott az új, sima pénztárgép szalagos hőpapírra nyomják ki a jegyeket.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.03.27. 13:11
Szerző: kukac
Csongii írta:Most gondolj bele, ha rendbe tennék a vasutat, a menetrendjét, akkor simán megduplázódhatna az utasszám. Szerintem,
jelenleg az utazóközönségen kívül senkinek nem érdeke hogy a vasúti közlekedés prioritásos legyen ebben az országban.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.03.27. 13:05
Szerző: Csongii
Most gondolj bele, ha rendbe tennék a vasutat, a menetrendjét, akkor simán megduplázódhatna az utasszám. Szerintem,

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.03.27. 11:11
Szerző: tomee87
Egy kis statisztika utasszám eloszlásról:
Kép
Forrás: Közlekedésfejlesztési és beruházási konferencia Bükfürdő 2014.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2014.03.26. 13:02
Szerző: markfelt
szerintem a vasut prioritasa alapvetoen nem hulyeseg, es az mar allami hataskor, hogy melyek azok a vonalak, ahol valoban a vasut a preferalt.