Re: RiseFM
HozzászólásElküldve:2009.05.01. 21:49
Szerintem nem arról van szó, hogy nem bírta ott sokáig, hanem arról, hogy jelentkezett az MR2-be, mivel az országos, és gondolta, feljebb lép a szamárlétrán. Összejött neki, átment. Ennyi.
RXon írta:Viszont azt sem gondolom,hogy tehetséges ràdiòs elmenne a Riseba ökörködni,meg bulvàrt beolvasgatni.A Buda Marcit én egy igen tehetséges ràdiòsnak tartom.Laza,ugyanakkor tud komoly is lenni.Jòl passzolt a Riseba,mégse bìrta nàluk sokàig.Inkàbb àtment az MR2be,ott viszont nem tud kibontakozni,szerintem.Szintén jò hang,tehetséges ràdiòs az MR2ben a Horvàth Gergö,de tuti,hogy nem menne el a Riseba.
Mauro írta:Szinte bárki jobb lenne helyette.Ezt szìvd vissza!:D Ezzel sem a szìnvonal emelkedne.
nya..megjott az idiota beordibalos baseball utovel agyon vernem effektusu timo....radio off :evil: :evil: :evil: :evil:
huuuu..madnem behuztal a csobe es majdnem bekaspcsoltam timo idoben aradijooouut...de neeeem...![]()
![]()
![]()
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ada most meséli az RTL-en hogy a gagyi Timot mér hagyta ott :mrgreen: :mrgreen:
létezik ilyen hogy Timo fan?és még sok száz...![]()
mg írta:az egyébként baromi meghatározó vélemény, hogy az így tévéztek ti c. műsor készítőinek mi tetszik meg mi nem, valóbanArról nem beszélve, h sokat köszönhetnek azoknak, akiket fikáznak. Pl. Fridi, Balázs. Nem védem én a két utóbb említett embert. De azért a Carlóék most oda piszkítanak, ahonnan eddig étkeztek.