Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.12.11. 18:14
Szerző: markfelt
ha még csak ennyi baj lenne, az oké lenne, de ahogy olvasom különböző fórumokon, meg a metróért fb. oldalán, volt itt minden az új biztosítóberendezés beüzemelése óta.
szeretnek lefulladni a szerelvények bárhol, szeret lefagyni a bennük lévő informatikai rendszer (restart nem segít, se előre, se hátra, se ajtó nem nyílik, se semmi nincs), szeret leesni egy-két karosszériaelem az alagútba, kinyílni a vezetőfülke ajtaja menet közben, néha baknak ütközik a szerelvény, néha megszűnik a rádiókapcsolat a központtal, vagy épp feltorlódnak egymás után a vonatok és akkor 3 perc helyett 12 perc a követési távolság, a peronokon meg heringparty. olykor az is előfordul, vészfékezés után az alagútba kiengednek párszáz embert két megálló közt, és hasonlók.
mindezt az elmúlt 3 napban.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.12.11. 17:31
Szerző: mlaszlo
mimi írta:
http://www.youtube.com/watch?v=NtQWp_31wuI
Én tudom, de nem saját készítésű a videó

Meg itt most a hanghatás a lényeg
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.12.11. 17:28
Szerző: mimi
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.12.11. 17:14
Szerző: mlaszlo
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.11.27. 07:19
Szerző: mlaszlo
tomee87 írta:20 új autóbusz a budapesti elővárosi forgalomban.
http://www.volanbusz.hu/hu/hirek/forgal ... k/hir/1181
Credo-k??
Pest-megyének a dél-nyugati része (pl. Diósd, Érd, Százhalombatta, Sóskút, Tárnok) vajon miért olyan mostoha környék a Volánbusz számára? Errefelé egy darab új busz nem jön sohasem, de még a használtan vásárolt buszokból is csak egy-két jött. Az alacsonypadlós szolgáltatás is ismeretlen fogalom errefelé.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.11.25. 12:42
Szerző: djlacee
IHO-n volt cikk
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.11.25. 11:37
Szerző: tomee87
20 új autóbusz a budapesti elővárosi forgalomban.
http://www.volanbusz.hu/hu/hirek/forgal ... k/hir/1181
Credo-k??
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.11.24. 11:58
Szerző: mlaszlo
noartist írta:Ezeket már 20 éve is a roncstelepre kellett volna vinni,csodálkoztok?
Nem feltétlenül a korukkal van baj, persze öregek és már cserélni kellene őket, de ha az évek folyamán megkapták volna folyamatosan a szükséges karbantartásokat, felújításokat, akkor most nem lenne gond velük. Más országokban is futnak még ezek a típusok, persze szépen felújítva, a nálunk közlekedőkhöz képest rájuk se lehet ismerni:
http://www.youtube.com/watch?v=Mer5FDWheEs
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.11.24. 11:36
Szerző: noartist
Ezeket már 20 éve is a roncstelepre kellett volna vinni,csodálkoztok?
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.11.23. 22:46
Szerző: mlaszlo
adminisztrator írta:a mai árpád hídi füstölés után alig 2 órával pedig mozgásképtelen lett egy másik szerelvény a nyugatinál, ki kellett tolni...
Valóban furcsa ez az egész, hogy hosszú hónapokig nem volt semmi, most meg szinte naponta üzemzavar van, néha egy nap több alkalommal is.