Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.11.14. 19:10
A 4-es metró fölött is rázkódnak a házak
Nem értem, miért nem lép fel az Alstom-mal szemben a BKV/BKK? A kerekeknek az effajta kopása nem egy metrót érint, hanem az összes kocsit, ez már bőven típushibának mondható, amit szerintem a gyártónak haladéktalanul orvosolnia kellene, mivel lakossági panaszokat és épületekben kárt is okoz, nem a futásteljesítménykor esedékes javításoknál kell barkácsolni.
Nem értem, miért nem lép fel az Alstom-mal szemben a BKV/BKK? A kerekeknek az effajta kopása nem egy metrót érint, hanem az összes kocsit, ez már bőven típushibának mondható, amit szerintem a gyártónak haladéktalanul orvosolnia kellene, mivel lakossági panaszokat és épületekben kárt is okoz, nem a futásteljesítménykor esedékes javításoknál kell barkácsolni.