Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.10.02. 21:12
Bocs, hogy ezt mondom, de a Credo-k ugy "vacakok" ahogy vannak. Többe kerül az éves fenntartásuk, mint egy régi Ikarus-é.
asimov írta:Kis városomba is érkezett pár vadiúj CREDO busz.. nagyon jól néznek ki, nagyon kényelmesek és végre igazán praktikus a belső kialakitásuk is, de...
- Busz 1: nem záródott az első ajtaja, csak sokadszorra
- Busz 2: némi pirosnál állás után, nem akart elindulni a jármű, hiába nyomta a gázpedált a sofőr. (nem pörgött fel a motor, csak nehézkesen)
Ezeket javítsák ki és több bajuk ne legyen, mert ezek a busztipusok végre tényleg (kis)városi közlekedésre készültek.