Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.09.27. 17:32
asimov írta:Nálunk bukta lett az elektronikus jegyrendszer... pedig "feltöltős" chip-es, fényképes bérlet volt, automata leolvasóval, stb.A fővárosban nem tudom mit alkotnak majd, de gyanítom úgy lesz kialakítva, hogy nehogy az utas jól járjon.
A papirbérletre visszaállás után, eléggé pontosan másfélszeresére nőtt a bérletek, és kétszeresére a jegyeladások száma.
Ezzel a FUTÁR-ral is mit szerencsétlenkednek már, nem tudom elhinni hogy ennyi idő alatt ezt nem lehet üzemképessé tenni.
Indul az 1-es villamos felújítása. De minek a pótlókra alacsonypadlós busz, amikor az 1-es villamoson alapból nincs is alacsonypadlós szolgáltatás?
http://index.hu/belfold/budapest/2013/0 ... felujitas/