Oldal: 59 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.18. 08:49
Szerző: mlaszlo
jeek írta: Szerintem Te sem véletlenül nem irtál bérlet árat. Biztos vagyok benne, hogy nem 10500Ft-os bérleted van. Én egy diák bérletre tippelek, de a felháborodásod átolvasva megkockáztatom, hogy inkább az a "bérlet" egy ún. MÁK kártya, amivel BKV-n egy Ft-ot se kell fizetni az utazásért...
Annyit emlegeted ezt a MÁK kártyát, ehhez olyan könnyű hozzájutni? Apukám egy munkahelyi balesetből kifolyólag mozgássérült lett, nehezen tud járni. Az önkormányzattól kért mozgássérült parkoló igazolványt, ugyanis az orvosi rendelők környéke zömmel fizetős zóna és mivel sűrűn kell járnia kezelésekre, anyagilag ez megfizethetetlen lett volna. Bevitt orvosi papírokat, véleményeket, de erre nem adták meg, elküldték külön orvosszakértői vizsgálatra, hogy valóban indokolt lehet-e a parkolóigazolvány. A vizsgálat után kaphatta csak meg. Ezek után nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen MÁK kártyát csak úgy osztogatnák.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.18. 08:02
Szerző: tomee87
donder írta:
jeek írta:
Több mint 3 és fél éve foglalkozom munkám során az utasokkal és csak magam leellenőrzéseként, kérdezzem már meg, hogy havonta mennyi pénzt fizetsz a BKV szolgáltatásaiért? Vagy vonaljeggyel utaztál/utazol néhanapján?
(nekem van tippem, ami szerintem helyes is, csak direkt nem írom le, mert magam akarom vele leellenőrizni :D )
Kérlek szépen, vettem BKV bérletet... (Nem szokásom bliccelni...) :ayfkm:
Nem bliccelésre gondoltam.
Tudni kell, hogy az utaspanaszok, fikázások többsége olyan emberektől jön, akik irreálisan magas utazási kedvezményeket vesznek igénybe. Teljes áron utazóktól ritka az ilyen méretű és minőségű fikázás. (pedig tőlük jobban elvárható lenne, mert sokat fizetnek a szolgáltatásért).
Szerintem Te sem véletlenül nem irtál bérlet árat. Biztos vagyok benne, hogy nem 10500Ft-os bérleted van. Én egy diák bérletre tippelek, de a felháborodásod átolvasva megkockáztatom, hogy inkább az a "bérlet" egy ún. MÁK kártya, amivel BKV-n egy Ft-ot se kell fizetni az utazásért...

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 21:51
Szerző: mlaszlo
donder írta: Na feltöltöttem: http://www.youtube.com/watch?v=DoMcVq8fZrM
Az unaudiogén hangomért szíves elnézéseteket kérem! Köszönöm!
A sofőrhöz azért mentem fel mert mikor vizsgálta hogy mi van, a motor még mindig ment!!

Tekerjetek bele, a lényeg az elején és a vége felé van... (nem tudtam megvágni itt ezen a gépen)
Nem védem a BKV-t, de azt azért tudni kell, hogy ez egy volt arculatos kocsi a 7-es buszcsaládról. A gyors 7-173-on pedig hajtották ezeket a kocsikat rendesen, így azért nem kell meglepődni ilyen hibákon.
A sofőr egyébként elég türelmes volt, hogy így engedett videózni.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 21:18
Szerző: donder
jeek írta:
donder írta: Igen, bocsánat elírtam! 61-es. (videón is látszik (most töltöm fel))
Na feltöltöttem: http://www.youtube.com/watch?v=DoMcVq8fZrM
Az unaudiogén hangomért szíves elnézéseteket kérem! Köszönöm!
A sofőrhöz azért mentem fel mert mikor vizsgálta hogy mi van, a motor még mindig ment!!

Tekerjetek bele, a lényeg az elején és a vége felé van... (nem tudtam megvágni itt ezen a gépen)
Több mint 3 és fél éve foglalkozom munkám során az utasokkal és csak magam leellenőrzéseként, kérdezzem már meg, hogy havonta mennyi pénzt fizetsz a BKV szolgáltatásaiért? Vagy vonaljeggyel utaztál/utazol néhanapján?
(nekem van tippem, ami szerintem helyes is, csak direkt nem írom le, mert magam akarom vele leellenőrizni :D )
Kérlek szépen, vettem BKV bérletet... (Nem szokásom bliccelni...) :ayfkm:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 18:16
Szerző: tomee87
adminisztrator írta:i <3 u máv rovat:
http://tablet.hvg.hu/itthon/20130717_A_ ... sett_a_von

jeeeeeeeeek!

jeek legközelebb hétvégén megy majd dolgozni, addig hallani sem akar a vasútról és problémáiról :D Hétvégén már sajnos muszáj lesz :S

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 18:14
Szerző: tomee87
donder írta: Igen, bocsánat elírtam! 61-es. (videón is látszik (most töltöm fel))
Na feltöltöttem: http://www.youtube.com/watch?v=DoMcVq8fZrM
Az unaudiogén hangomért szíves elnézéseteket kérem! Köszönöm!
A sofőrhöz azért mentem fel mert mikor vizsgálta hogy mi van, a motor még mindig ment!!

Tekerjetek bele, a lényeg az elején és a vége felé van... (nem tudtam megvágni itt ezen a gépen)
Több mint 3 és fél éve foglalkozom munkám során az utasokkal és csak magam leellenőrzéseként, kérdezzem már meg, hogy havonta mennyi pénzt fizetsz a BKV szolgáltatásaiért? Vagy vonaljeggyel utaztál/utazol néhanapján?
(nekem van tippem, ami szerintem helyes is, csak direkt nem írom le, mert magam akarom vele leellenőrizni :D )

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 17:15
Szerző: donder
mlaszlo írta:
donder írta: Valamelyik nap délután indulnék Budakeszire a 22-es busszal amikor látom hogy a 63V pótlóbusz olajrendszere elszállt. Az olaj elkezdett csöpögni... akarom mondani ömleni... Videó készült.
63V pótlóbusz? Tudtommal nincs 63-as jelzéssel se villamos, se troli amit pótolni lehetne. Vagy a hétvégi 61-es villamospótlásra gondolsz Budagyöngyétől Hűvösvölgy felé?

Donder:
Igen, bocsánat elírtam! 61-es. (videón is látszik (most töltöm fel))
Na feltöltöttem: http://www.youtube.com/watch?v=DoMcVq8fZrM
Az unaudiogén hangomért szíves elnézéseteket kérem! Köszönöm!
A sofőrhöz azért mentem fel mert mikor vizsgálta hogy mi van, a motor még mindig ment!!

Tekerjetek bele, a lényeg az elején és a vége felé van... (nem tudtam megvágni itt ezen a gépen)

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 13:59
Szerző: markfelt
adminisztrator írta:i <3 u máv rovat:
http://tablet.hvg.hu/itthon/20130717_A_ ... sett_a_von

jeeeeeeeeek!
bővebb info: befogott a desiron a fék, se előre, se hátra, mindezt nyílt pályán, kemping útátjáróján. így a kempingezők ott ragadtak, a vonal vonatai is otthon maradtak, meg a desirot sem tudták elvontatni, külön mozdonnyal se. muhaha.

de már megoldódott a probléma.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 12:22
Szerző: mlaszlo
donder írta: Valamelyik nap délután indulnék Budakeszire a 22-es busszal amikor látom hogy a 63V pótlóbusz olajrendszere elszállt. Az olaj elkezdett csöpögni... akarom mondani ömleni... Videó készült.
63V pótlóbusz? Tudtommal nincs 63-as jelzéssel se villamos, se troli amit pótolni lehetne. Vagy a hétvégi 61-es villamospótlásra gondolsz Budagyöngyétől Hűvösvölgy felé?

Donder:
Igen, bocsánat elírtam! 61-es. (videón is látszik (most töltöm fel))

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.07.17. 12:10
Szerző: markfelt