Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.07.18. 08:49
jeek írta: Szerintem Te sem véletlenül nem irtál bérlet árat. Biztos vagyok benne, hogy nem 10500Ft-os bérleted van. Én egy diák bérletre tippelek, de a felháborodásod átolvasva megkockáztatom, hogy inkább az a "bérlet" egy ún. MÁK kártya, amivel BKV-n egy Ft-ot se kell fizetni az utazásért...Annyit emlegeted ezt a MÁK kártyát, ehhez olyan könnyű hozzájutni? Apukám egy munkahelyi balesetből kifolyólag mozgássérült lett, nehezen tud járni. Az önkormányzattól kért mozgássérült parkoló igazolványt, ugyanis az orvosi rendelők környéke zömmel fizetős zóna és mivel sűrűn kell járnia kezelésekre, anyagilag ez megfizethetetlen lett volna. Bevitt orvosi papírokat, véleményeket, de erre nem adták meg, elküldték külön orvosszakértői vizsgálatra, hogy valóban indokolt lehet-e a parkolóigazolvány. A vizsgálat után kaphatta csak meg. Ezek után nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen MÁK kártyát csak úgy osztogatnák.
