Oldal: 63 / 219
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.07.08. 09:46
Szerző: donder
mlaszlo írta:donder írta:A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)
A közös szakaszon elméletileg hétvégén 6 percenként kellene járniuk.
32 perc után jött a 22-es citaro.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.07.07. 18:57
Szerző: mlaszlo
donder írta:A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)
A közös szakaszon elméletileg hétvégén 6 percenként kellene járniuk.
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.07.07. 15:06
Szerző: donder
A 22/222/22A-s buszok milyen rendszerességgel járnak? (az előbb fél óráig álltam a megállóban...)
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.06.30. 08:52
Szerző: tomee87
Tegnap délután megint alkotott a GYSEV utastájékoztatásból.
Győr-Sopron között baleset, vonatforgalom szabályozás miatti ÓRÁS késések.
Infó = 0 A honlapjukon még csak egy szónyi utalás sem volt arra, hogy "bmeg ez történt, bocsi ne számíts ránk pár óráig Győr-Sopron" között... Több utas állítása szerint a telefont hiába hívták fel sem vették, csak kicsörrgött...
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.06.28. 15:48
Szerző: asimov
Ha jól sejtem, ebből sokszor keletkezik majd az anyai felmenők emlegetése...
"Egész hétvégén áll a 2-es metró"
"Szombaton és vasárnap is buszok szállítják az utasokat egy biztosítóberendezés cseréje miatt."
http://www.origo.hu/itthon/20130628-ege ... metro.html
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.06.26. 13:10
Szerző: krisz83
http://www.bkk.hu/2013/06/juliustol-for ... 0-uj-busz/
Végre! El sem hiszem, hogy Budaörs kap új buszokat. Ennek örülök. Végre valami pozitív változás.
Hurrá!!! Ez a 300. hozzászólásom! 
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.06.25. 12:00
Szerző: djlacee
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.06.25. 09:41
Szerző: krisz83
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.06.25. 02:09
Szerző: markfelt
Re: Közösségi közlekedés
HozzászólásElküldve:2013.06.22. 19:50
Szerző: tomee87
mlaszlo írta:
Azért ez nem csak a GYSEV sara, a tarifaközösséghez két fél kell és úgy tűnik a MÁV-nak sem nagyon érdeke ennek a létrehozása.
Elmondanám Neked, hogy a MÁV ezt már többször kezdeményezte, régóta. Sajnos erre a GYSEV nem vevő.