Re: Stereo FM - Balaton - 98.9 MHz
HozzászólásElküldve:2013.09.30. 17:54
Nem lett volna rossz egy full új szignálpark,szintén Vass Gábor hangjával.
(Lásd OzoneFM,a reel world milyen pakkot csinál..)
De nem erőszak a dosznótor,
ez biztos olcsóbb volt..
(Lásd OzoneFM,a reel world milyen pakkot csinál..)
De nem erőszak a dosznótor,
ez biztos olcsóbb volt..
Gyakorlatilag a Cora megszűnése óta nem láttam