Oldal: 70 / 219

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.11. 10:23
Szerző: djlacee
Kép

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.09. 10:34
Szerző: frekivadasz

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.06. 07:40
Szerző: donder
Csongii írta:Akkor át, rendesen. Én se néztem végig. 1 percig bambulásztam, aztán csak a vége érdekelt. :D
én is azt hittem hogy igazi lehet, csak feltűnt hogy mindig ugyanazok a vagonok jönnek ugyanabban a sorrendben.. :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.06. 05:35
Szerző: Csongii
Akkor át, rendesen. Én se néztem végig. 1 percig bambulásztam, aztán csak a vége érdekelt. :D

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.05. 21:54
Szerző: markfelt
én pedig bambultam és nem tűnt fel. mondjuk nem néztem végig az egészet.
akkor át lettünk baszva.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.05. 21:30
Szerző: donder
Senki nem veszi észre hogy meg van vágva a videó? :)
Figyeljétek meg hogy mindig van pár hosszított futó, utána 2-2 teher-futó majd utána vagy 8-10 futó melyek közül az utolsó MINDIG -> MER'S <- márkájú

Nem furcsa?

Ez az egyik... A másik hogy nincs az a dízelmozdony ami elhúzná ezt a kb 6-700 futót. A videó elején az első mozdony kicsit a Púposra hasonlít, a másik pedig a Szörnyellára. Na ezek, együtt is csak alig-alig pár km/h-van bírná vinni, igen nagy fogyasztás és üzemanyagköltség mellett. Megkockáztatom el se bírnák.

Továbbá ott van még, a már szóba hozott állomás dolog is. Nincs akkora méretű állomás amely pályáján, a további forgalmak akadályozása nélkül össze lehetne állítani egy ekkora vonatot.

És így végezetül egy érdekesség: A világ leghosszabb szerelvénye a PM 1000 URM, aminek a teljes hossza 1020 méter.
Jelenleg Nálunk vendég a szerkezet.
:megusta:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.05. 21:05
Szerző: Csongii
djlacee írta:Szergej megoldaná :smoke:
Az öreg 6 tengelyes 100 tonnás!? :smoke: Az tuti.

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.05. 18:40
Szerző: IstvánB
A mozdony az egy dolog, amcsiba ez természetes. De milyen pályaudvar az ahova ez befér? :D Lehet bontják előtte a szerelvényt?

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.05. 18:37
Szerző: djlacee
Szergej megoldaná :smoke:

Re: Közösségi közlekedés

HozzászólásElküldve:2013.05.05. 18:28
Szerző: Csongii
Ezt elindítani azért nem lehet kispályás dolog. Milyen bivalyerős motornak kell lennie a mozdonyban!? :shock: ^^